Atla

Avukatlık Hizmetleri


Avukatlık Hizmetleri

Avukatlık Hizmetleri

Avukatlık Hizmetleri Nelerdir

ŞİRKET AVUKATLIĞI DANIŞMANLIĞI

İLK-AY HUKUK BÜROSU  olarak  Sözleşmeli olarak Avukatlığını ve danışmanlığını üstlendiğimiz şirketlerin tüm ticari analizi yapılarak hukuksal danışmanlığını üstlenmekteyiz.

İLK-AY Hukuk Bürosu olarak Avukatlık hizmetleri şirketinizin davalarda temsilini ve şirket alacaklarının tahsili amacıyla yapılacak icra takiplerini kapsamaktadır.

Buna göre avukatlık Hizmetleri;

Şirketinizce açılacak veya şirketiniz aleyhine açılmış veya açılacak her türlü davalarda veya şirketinizin saygınlığını korumaya yönelik olarak açılmış bir davaya müdahil olmak gibi, her türlü davalarda şirketinizin temsili ; İhtilaflı konularda şirketinize hukuki yardımda bulunmak,

Bu amaçla;

Yazışmalar,

Takipler yapmak,

Davalar açmak veya

Aleyhe açılmış davalara cevap vermek,

Şirketiniz vekilliği alınarak T.C. Mahkemeleri, İcra Daireleri, Yargıtay, Danıştay, İdare Mahkemeleri ve Vergi Mahkemeleri nezdinde üstlenmek.

SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
 • Avukatlık Hizmetleri - Yorum
  TUĞRA ÜNLÜ -
  12 Ağustos 2016

  Avukatlık Hizmetleri Bu davanın Masrafı ne kadar? Bu dava maliyetli mi bilgi verirseniz sevinirim.

  Cevapla
 • Avukatlık Hizmetleri - Yorum
  Harmankaya -
  10 Ocak 2017

  Avukatlık Hizmetleri hukuk mahkemesine başvuru dilekçe örneği bulabilirmiyim..

  Cevapla
Yorum Bırak