İlkay Hukuk Faliyet Ve Çalışma Alanları | Ankara Avukat, Boşanma Avukatı, Miras Avukatları Ankara

Ankara Avukat

ANASAYFA

Faaliyet Alanları

İlkay Hukuk Faliyet Ve Çalışma Alanları

İlkay Hukuk Bürosu olarak 2006 yılında beri Hukuk Alanında faaliyet alanlarımızı departmanlara ayrılarak branşlaşmış hukuk birimleri ile hizmet sunmaktadır. Başarıya giden yolun tecrübe edinmiş, uyumlu ekip ile çalışmak, araştırmak ve kurumsal hizmet sunma ile başaracağımızı planlayarak emin adımlarla bu yolda ilerledik.

İlkay Hukuk Bürosu olarak kurumsal ve bireysel çaplı tüm müvekkillerimiz için memnuniyet noktasında tüm beklentileri karşılamak adına branşımız olan konularda kendimizi geliştirerek hizmet sunmayı amaç edindik.

İlkay Hukuk Faliyet Ve Çalışma Alanları

Hukuk alanında Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vermekte olduğumuz faaliyet alanlarımızın detayları her konunun içinde yer vermeye çalıştık. Özellikle bize başvurmuş, herhangi bir hukuki sorun ve uyuşmazlık nedeniyle avukatlık ve danışmanlık konularında başvuru yapılması halinde, benimsediğimiz prensip ve misyonumuz gereği alanımız olan hukuki konular da destek sunmaktayız.

Sahip olduğumuz bu misyon ile sunduğumuz hizmet çizgisini 13 yıldan bu yana devam ettirerek her geçen gün büyüyen ve gelişen kurumsal hukuk bürosu olma yolunda yürüyoruz.

Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetlerimizi sunarken, ihmal ve zararlara karşılık Avukat Mesleki Sigorta ile zararlar karşılanmaktadır.

Avukatlık ve Danışmanlık konularında hizmet sunarken 2013 yılından beri geliştirdiğimiz Hukuk Bürosu Yönetim Programı ile dava süreçleri ile hedef süreleri dikkate alınarak hatırlatma ve görev atayan yardımcı program ile takip gücümüzü kuvvetlendirdik.

SÖZLERİN EN FAYDALISI, SÖYLEYENİN DOĞRU SÖYLEMESİ, DİNLEYENİN İSE SÖZDEN FAYDALANMASI İLE KIYMETE BİNER.

Telefon WhatsApp