Faaliyet Alanlarımız

Faaliyet Alanlarımız

Aile Hukuku Boşanma Avukatı ve Danışmanlık Ankara Avukat

Aile Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

Aile Hukuku, Boşanma Avukatı ve danışmanlık konuları olan, anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, velayet, nafaka ve tazminat konularında genel bilgiler yer almaktadır.

İş Hukuku Avukat ve Danışma Konuları Ankara Avukat

İş Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

İş Hukuku Avukat ve Danışmanlık Konuları olan, arabuluculuk, kıdem, ihbar tazminatı, iş kazası tazminatı, işe iade hakkında danışmanlık avukatlık ve genel bilgiler yer almaktadır.

Miras Hukuku Avukatı ve Danışmanlık Ankara Avukat

Miras Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

Miras hukuku Avukat ve Danışma içinde yer alan mirasın reddi, vasiyetin hazırlanması, saklı pay davaları, ortaklığın giderilmesi, muvazaa nedeniyle tapu iptal davaları hakkında genel bilgiler.

İcra Hukuku Avukat ve Danışmanlık Ankara Avukat

Aile Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

İcra Hukuku, İcra Avukatı ve Danışmanlık konuları olan, icra takibi, icra takibine itiraz, menfi tespit davası, kira icra takibi konularında genel bilgiler yer almaktadır.

Sağlık Hukuku Avukat ve Danışma Konuları

Sağlık Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

Sağlık Hukuku Avukat ve Danışma konuları olan, doktor hatalarından kaynaklı yanlış tedavi, yanlış teşhis, hatalı estetik, tüp bebek nedeniyle ceza ve tazminat konuları hakkında genel bilgiler yer almaktadır.

Tüketici Hukuku Avukat ve Danışma Ankara Avukat

Tüketici Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

Tüketici Hukuku Avukat ve Danışma Konuları tüketici davaları, ayıplı mal davaları, hakem heyetine başvuru, tüketicinin alacakları ve icra takibi konularında danışmanlık ve avukatlık hizmetlerimiz hakkında genel bilgiler.

Tazminat Hukuku Avukat ve Danışma Ankara Avukat

Tazminat Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

Tazminat Hukuku Avukat ve Danışma Konuları içinde yer alan, iş kazası tazminat, trafik kazası tazminat, maddi manevi tazminat davaları, hakaret nedeniyle tazminat hakkında genel bilgiler.

Kira Hukuku Avukat ve Danışma Konuları Ankara Avukat

Kira Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

Kira Hukuku Avukat ve Danışma Konuları olan, kira alacak davası, kiranın alacağı icra takibi, kiranın tespiti davası, kiranın mirasçılara ödenmesi, kira tahliye davaları ve kira tespit davaları hakkında genel bilgiler yer almaktadır.