İlkay Hukuk Bürosu Faaliyet Alanları mız | Ankara Avukat

0312.995.0202

Detaylar İçin Arayın

0545.229.2505

Detaylar İçin Arayın

Ara

Faaliyet Alanları

İlkay Hukuk Bürosu Faaliyet Alanlarımız

İlkay Hukuk Bürosu olarak 2006 yılında beri Hukuk Alanında faaliyet alanlarımızı departmanlara ayrılarak branşlaşmış hukuk birimleri ile hizmet sunmaktadır. Başarıya giden yolun tecrübe edinmiş, uyumlu ekip ile çalışmak, araştırmak ve kurumsal hizmet sunma ile başaracağımızı planlayarak emin adımlarla bu yolda ilerledik.

İlkay Hukuk Bürosu olarak kurumsal ve bireysel çaplı tüm müvekkillerimiz için memnuniyet noktasında tüm beklentileri karşılamak adına branşımız olan konularda kendimizi geliştirerek hizmet sunmayı amaç edindik.

Hukuk alanında Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vermekte olduğumuz faaliyet alanlarımızın detayları her konunun içinde yer vermeye çalıştık. Özellikle bize başvurmuş, herhangi bir hukuki sorun ve uyuşmazlık nedeniyle avukatlık ve danışmanlık konularında başvuru yapılması halinde, benimsediğimiz prensip ve misyonumuz gereği alanımız olan hukuki konular da destek sunmaktayız. Sahip olduğumuz bu misyon ile sunduğumuz hizmet çizgisini 13 yıldan bu yana devam ettirerek her geçen gün büyüyen ve gelişen kurumsal hukuk bürosu olma yolunda yürüyoruz.

Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetlerimizi sunarken, ihmal ve zararlara karşılık Avukat Mesleki Sigorta ile zararlar karşılanmaktadır.

Avukatlık ve Danışmanlık konularında hizmet sunarken 2013 yılından beri geliştirdiğimiz Hukuk Bürosu Yönetim Programı ile dava süreçleri ile hedef süreleri dikkate alınarak hatırlatma ve görev atayan yardımcı program ile takip gücümüzü kuvvetlendirdik.

SÖZLERİN EN FAYDALISI, SÖYLEYENİN DOĞRU SÖYLEMESİ, DİNLEYENİN İSE SÖZDEN FAYDALANMASI İLE KIYMETE BİNER.

Aile Hukuku Boşanma Avukatı ve Danışmanlık Ankara Avukat

Aile Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

Aile Hukuku, Boşanma Avukatı ve danışmanlık konuları olan, anlaşmalı boşanma, çekişmeli boşanma, velayet, nafaka ve tazminat konularında genel bilgiler yer almaktadır.

İş Hukuku Avukat ve Danışma Konuları Ankara Avukat

İş Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

İş Hukuku Avukat ve Danışmanlık Konuları olan, arabuluculuk, kıdem, ihbar tazminatı, iş kazası tazminatı, işe iade hakkında danışmanlık avukatlık ve genel bilgiler yer almaktadır.

Miras Hukuku Avukatı ve Danışmanlık Ankara Avukat

Miras Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

Miras hukuku Avukat ve Danışma içinde yer alan mirasın reddi, vasiyetin hazırlanması, saklı pay davaları, ortaklığın giderilmesi, muvazaa nedeniyle tapu iptal davaları hakkında genel bilgiler.

İcra Hukuku Avukat ve Danışmanlık Ankara Avukat

Aile Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

İcra Hukuku, İcra Avukatı ve Danışmanlık konuları olan, icra takibi, icra takibine itiraz, menfi tespit davası, kira icra takibi konularında genel bilgiler yer almaktadır.

Sağlık Hukuku Avukat ve Danışma Konuları

Sağlık Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

Sağlık Hukuku Avukat ve Danışma konuları olan, doktor hatalarından kaynaklı yanlış tedavi, yanlış teşhis, hatalı estetik, tüp bebek nedeniyle ceza ve tazminat konuları hakkında genel bilgiler yer almaktadır.

Tüketici Hukuku Avukat ve Danışma Ankara Avukat

Tüketici Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

Tüketici Hukuku Avukat ve Danışma Konuları tüketici davaları, ayıplı mal davaları, hakem heyetine başvuru, tüketicinin alacakları ve icra takibi konularında danışmanlık ve avukatlık hizmetlerimiz hakkında genel bilgiler.

Tazminat Hukuku Avukat ve Danışma Ankara Avukat

Tazminat Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

Tazminat Hukuku Avukat ve Danışma Konuları içinde yer alan, iş kazası tazminat, trafik kazası tazminat, maddi manevi tazminat davaları, hakaret nedeniyle tazminat hakkında genel bilgiler.

Kira Hukuku Avukat ve Danışma Konuları Ankara Avukat

Kira Hukuku

Avukat ve Danışma Konuları

Kira Hukuku Avukat ve Danışma Konuları olan, kira alacak davası, kiranın alacağı icra takibi, kiranın tespiti davası, kiranın mirasçılara ödenmesi, kira tahliye davaları ve kira tespit davaları hakkında genel bilgiler yer almaktadır.