Atla

İlkay Hukuk Büro Yönetim Programı

İlkay Hukuk Büro Yönetim Programı

İlkay Hukuk Büro Yönetim Programı

İlkay Hukuk Büro Yönetim Programı

2006 yılından beri hukuk alanında yaptığımız çalışmaları geliştirme, yenilikler ve kolaylıklar eklemeyi hedefledik. Yaptığımız çalışmalara yenilikler eklerken, bilimsel ve teknolojik çalışmaları takip ettik. Hukuk ve avukat mesleğinin gelişimine katkı sunan tüm yayınlar ve programları titizlikle inceledik.

Kendi Tarzımızda - Kendi İşleyişimizde - Büro Yönetim Tecrübesi İle ....

Hukuk büromuzda teknolojiyi yakından takip etmek ve gelişmeleri kendimize uyarlamak, çalışmalarımızda kolaylık sağlanması adına ARGE çalışmaları yapılarak her yıl belli bir bütçe ile personel istihdam ettik.

Hukuk bürolarının yönetimi başarılı yapıldığı takdirde, avukat ve yardımcı personellerin çalışmaları kolaylaşacak, müvekkillere daha hızlı ve doğru hizmet sunulmuş olacaktır.

Hukuk Programları İşleyişten Uzak

Günümüzde kullanılan dava ve icra programları, genel alanda hizmet sunmakta, her büronun işleyişine tarzına uymamakla beraber mevcut sisteme kendi sistemimizi uyarlamak zorunda kalmaktayız. Hukuk alanında yıllardır tanınmış markalar kalıplaşmış tarzda gereksiz yazılım ve kullanışsız programlar sunmakta yeni gelişmelere günümüz teknolijisine uzak kalmaları nedeniyle artık kullanılmaz duruma gelmişlerdir. 

 

akıllı hukuk yönetim programı

Akıllı Hukuk Büro Yönetim Programı Nedir

2011 yılından beri sürdürdüğümüz program yazılım çalışmalarımızı yaparken, pratik, ulaşılır, gerekli bilgiye hemen ulaşma, dijital evrak, dijital ortam, evrak güvenliği, hızlı doğru bilgiyi anında sunmayı düşündük. Arge çalışmalarımızı, planlarımızı hep bu doğrultuda yürüttük.

Hukuk bürosunu yönetecek programın eksikliğini yıllardır hep hissettik.

Hukuk büro yönetim programı hayal ederken icra, dava, call center, uyap erişimi, dökümanlar, evraklar, sms, telefon kayıtları, muhasebe, hesaplama, bilgi bankası ve personel değerlendirmesi  olsun istedik. Bu işlemleri yaparkende tek ekranda kolay anlaşılır, kullaşlı olsun dedik.

Hukuk Yönetim Programı hukuku bilsin, Hmk'yı bilsin, görev, yapılacakları, manuel değil otomotik atasın istedik. Hangi davada hangi işleri hangi sürede yapılacağını planlasın, avukat ve yardımcı personele hatırlatma yapabilsin dedik.

Hukuk Büro Yönetim Programı Web Üzerinde Sunabilsin

Büro yönetim programı personel dışarda olsada akıllı santral ile bürodaymış gibi ulaşılsın, web tabanında ofis bilgisayarında yapacağı tüm işlemleri dışarda yada adliyede yaparak müvekkile bilgilendirmeyi bir tuşla yaparak aramızdaki bağı kuvvetlendirsin dedik.

 

bulut hukuk yönetim programı

Hukuk Yönetim Programı Tüm hesplamaları Yapsın İstedik

Hesaplama hukuk alanında önemli bir bilgidir. Özellikle tazminatların hesaplanması uzlaştırma ve arabuluculuk sisteminde dahada önem kazanacaktır.

İş kazalarında, Meslek hastalıklarında, Trafik kazalarında açılan maddi ve manevi tazminatların hesaplanması, hatta hesaplamaya konu olan iş göremizlik oranını belirli tablolara göre hesaplayabilmektedir. 

Bununla beraber yine iş kazalarında, Trafik kazalarında Destekten Yoksun Kalma Tazminatının Hesaplanması bir o kadar zor olmasına rağmen tasarladığımız program ile bir o kadar kolay olacaktır.

Kusurunuz olmadan meydana gelen trafik kazalarında aracınızda oluşan Araç Değer Kaybını Yönetmeliklerin formülü ile tasarlayarak müvekkillere kısa sürede oluşan değer kaybı tazminatını hesaplayabilmektedir.

Hukuk bürosu Yönetim Programı hakkında bilgi Devam edecek...