Hakkımızda

18 yaşını dolduran çocuğa nafaka

Hakkımızda - İlkay Hukuk Bürosu

İLK-AY Hukuk Bürosu olarak hem bireyler için hem de kurumlar için yıllardır sunduğumuz avukatlık hizmetleri sayesinde her türden hukuksal sorunun çözümünde etkili sonuçlar elde ediyoruz. Yasaların insanları daha iyi bireyler yapma gücüne sahip olduğuna inanan avukatlık büromuz bu bilinçle çalışmalarını sürdürmektedir.

Arabulucu Avukat İlkay Uyar Kaba tarafından Ankara'da kurulan İLK-AY hukuk bürosu Aile hukuku, İş hukuku miras hukuku ve icra hukuku alanlarında ortaya çıkacak davalar başta olmak üzere hukukun ilgilendiği her türden hukuki sorunların çözümünde kişilere avukatlık ve danışmalık hizmeti verilmektedir. Hukuk Bürosu olarak daha profesyonel hizmet sunmak açısından branşlaşmaya önem verilmiş, hukuk ve dava bölümleri departmanlara ayrılarak hizmet sunmaktadır.

İlkay hukuk bürosunun uzun yıllar edindiği tecrübe, birlik ve ekip ruhu ile yapılan çalışmalardan dolayı, özellikle iş hukuku, tazminat hukuku ve aile hukuku alanlarında geniş karar arşivi olup, birçok davada alınmış kararları yargıtay ve hukuk genel kurulu kararlarında örnek içtihat olarak yayınlanmıştır.

Yoğun olarak Ankara'da faaliyetlerini sürdürmekte olan İLK-AY hukuk bürosu geçmişinden gelen tecrübelerini bugüne aktararak, uzun zamandır beraber çalışan ekip ile araştırmacı, her konuda detay arayan, her davada başarıyı düşünen, faaliyetlerini güven içerisinde yürüten kurumsal bir hukuk bürosu olma yolunda hızla ilerlemektedir. Hukuki açıdan tüm teknolojik ve teknik altyapı ortamının sağlanmış olmasından dolayı hukuksal sorunlara karşı hızlı ve etkili çözüm üretmek mümkün olmaktadır.

Hukuki süreçlerin profesyonel avukatlık ve danışmanlık hizmetinin alınması sırasındaki verime bağlı olduğunun farkında olan İLK-AY hukuk bürosu, tüm müvekkillerinin sorunlarına kendi sorunu gibi değer vererek iletişimin rolünü daha da artırmaktadır. Hukuk bürosu olarak sadece hukuki sorunlar çerçevesinde görüşmeler yaptığımız ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz kişiler olmasının ötesinde yeni bir dostluğa kapı açan kişiler olması da bu sayede mümkün olabiliyor.

Tüm personeli ile birlikte toplamda on beş kişilik kadrosu ile hizmet vermekte olan kurumsal hukuk büromuz Ankara Adliyesi yakınlarında bulunan merkez ofisinde hizmet vermektedir. Alanlarında uzman ve deneyimli avukatlar sayesinde danışmanlık hizmetlerinin kalitesi de en üst seviyede tutulmaktadır.

İlkay Hukuk Bürosu avukatları yanı sıra hukuk bürosu içindeki tüm faaliyetlerinde bürodaki tüm ofis personelleri ve icra takip memurları ile tam bir uyum içerisinde çalışması çok daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak irtibat ofisleri vasıtasıyla iletişim ağını daha da genişleten İLK-AY hukuk bürosu Ankara'nın ötesinde İstanbul ve İzmir'deki bağlantıları ile de hizmetlerini verebilmektedir.

İLK-AY hukuk bürosu olarak amacımız iletişimin en güçlü şekilde sağlandığı hukuki ilişkilerin kurulması, kaliteden taviz vermeden marka değerinin artırılmasıdır. Böylece en başarılı hukuk büroları arasında yer almak hukuk büromuzun hedeflerindendir.

Önemli Not:
Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9'da belirtilen 'Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her türlü ortamda, Avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanın gerektirdiği saygı ve güvene', Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen ' Avukatlık Meslek Kuralları'na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir' ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.