İLK-AY Hukuk Bürosu olarak hem bireyler için hem de kurumlar için sunduğumuz avukatlık hizmetleri sayesinde her türden hukuksal sorunun çözümünde etkili sonuçlar elde ediyoruz. Yasaların insanları daha iyi bireyler yapma gücüne sahip olduğuna inanan avukatlık büromuz bu bilinçle çalışmalarını sürdürmektedir.

İlkay Uyar Kaba tarafından Ankara’da kurulan İLK-AY hukuk bürosu hukukun ilgilendiği pek çok alanda danışmanlık ve temsil hizmetlerinin alınabileceği bir yer olmaktadır. Finans, güvenlik, üretim, bilişim, satış başta olmak üzere hukukun ilgilendiği her türden ticari sorunla karşılaşan kişiler için de hizmet verilmektedir.

Ankara’da faaliyetlerini sürdürmekte olan İLK-AY hukuk bürosu geçmişinden gelen tecrübelerini bugüne aktararak güncelde başarılı olmayı sağlayabilmektedir. Hukuk bürosunda çalışan personelinin uzman kişilerden oluşması ve hukuki açıdan tüm teknolojik ve teknik altyapı ortamının sağlanmış olmasından dolayı hukuksal sorunlara karşı en etkili çözümü almak mümkün olmaktadır.

Hukuki süreçlerin danışmanlık hizmetinin alınması sırasındaki verime bağlı olduğunun farkında olan İLK-AY hukuk büromuzda tüm müvekkillerimizin sorunlarına kendi sorunlarımız kadar değer vererek iletişimin rolünü daha da artırıyoruz. Müvekkillerimizin sadece hukuki sorunlar çerçevesinde görüşmeler yaptığımız ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz kişiler olmasının ötesinde yeni bir dostluğa kapı açan kişiler olması da bu sayede mümkün olabiliyor.

İLK-AY HUKUK BÜROSU – KURUMSAL

dsc_3885

Kurumsal Hukuk Büromuz

Tüm personeli ile birlikte toplamda on beş kişilik kadrosu ile hizmet vermekte olan kurumsal hukuk büromuz Ankara Adliyesi yakınlarında bulunan merkez ofisinde hizmet vermektedir. Alanlarında uzman ve deneyimli avukatlar sayesinde danışmanlık hizmetlerinin kalitesi de en üst seviyede tutulmaktadır.

İlkay Hukuk Bürosu avukatları yanı sıra hukuk bürosu içindeki tüm faaliyetlerinde bürodaki tüm ofis personelleri ve icra takip memurları ile tam bir uyum içerisinde çalışması çok daha etkili sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak irtibat ofisleri vasıtasıyla iletişim ağını daha da genişleten İLK-AY hukuk bürosu Ankara’nın ötesinde İstanbul ve İzmir’deki bağlantıları ile de hizmetlerini verebilmektedir.

İLK-AY hukuk bürosu olarak amacımız iletişimin en güçlü şekilde sağlandığı hukuki ilişkilerin kurulması, kaliteden taviz vermeden marka değerinin artırılmasıdır. Böylece en başarılı hukuk büroları arasında yer almak hukuk büromuzun hedeflerindendir.

dsc_3913

Önemli Not:

Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9’da belirtilen ‘Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her türlü ortamda, Avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanın gerektirdiği saygı ve güvene’, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen ‘ Avukatlık Meslek Kuralları’na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir’ ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.