Hukuk Büromuz İSO 9001 2008 Kalite Yönetim Sertifikası

İlkay Hukuk Bürosu Makaleler
İlkay Hukuk Bürosu > Avukatlık ve Danışmanlık  > Hukuk Büromuz İSO 9001 2008 Kalite Yönetim Sertifikası

Hukuk Büromuz İSO 9001 2008 Kalite Yönetim Sertifikası

Hukuk Büromuz İSO 9001 2008 Kalite Yönetim Sertifikası

İLK-AY HUKUK BÜROSU İSO 9001 2008 KALİTE YÖNETİMİ SERTİFİKASI

İLKAY HUKUK BÜROSU Olarak; Avukatlık Ve Hukuk Bürosu Yönetim ve işleyişi uluslararası düzeye çıkarmak ve müvekkillere daha profosyonel kaliteli hizmet sunmak için İSO 9001 belgesi alınmıştır.

İSO 9001 BELGESİ NEDİR?

Siz müvekkillerimiz, ister bireysel ister kurumsal olun biz bütün hukuki sorunlarınızı güvenilir ve hızlı adımlarla aşmak için çalışıyoruz. Avukatlık, Arabuluculuk ve Danışmanlık alanlarında hızla büyümemizi, işini büyük bir bağlılıkla yapan uzman kadromuza borçluyuz.

Sizlerle ilk defa 2006 yılında Ankara’da, Avukat İlkay Uyar Kaba’nın büromuzu kurmasıyla tanıştık. Birlikte çıktığımız bu yolda güvenilir, saygın, bilgili ve emin adımlarla yürüdük. Dinamik ve güçlü kadromuzla, sizlerin güvenini kazanmayı amaç edindik. Hukuk, şaşılmaması gereken doğrulardan ve asla hata yapılmaması gereken yollardan inşa edilir. Bu inşanın temelini, sağlam prensiplerimizle kurduk ve bugün onu sizin geleceğiniz için muhafaza ediyoruz.

Kadromuz çatısı atlında sizler için avukatlarımızın yanı sıra adliye personelleri, ofis personelleri, icra ve takip memurları da bize emanet ettiğiniz yarınınız için çalışmaktadırlar.

0 Yorum

Yorum Bırak