Atla

Hukuk Büromuz İSO 9001 2008 Kalite Yönetim Sertifikası


Hukuk Büromuz İSO 9001 2008 Kalite Yönetim Sertifikası

Hukuk Büromuz İSO 9001 2008 Kalite Yönetim Sertifikası

İLK-AY HUKUK BÜROSU İSO 9001 2008 KALİTE YÖNETİMİ SERTİFİKASI

İLKAY HUKUK BÜROSU Olarak; Avukatlık Ve Hukuk Bürosu Yönetim ve işleyişi uluslararası düzeye çıkarmak ve müvekkillere daha profosyonel kaliteli hizmet sunmak için İSO 9001 belgesi alınmıştır.

İSO 9001 BELGESİ NEDİR?

Siz müvekkillerimiz, ister bireysel ister kurumsal olun biz bütün hukuki sorunlarınızı güvenilir ve hızlı adımlarla aşmak için çalışıyoruz. Avukatlık, Arabuluculuk ve Danışmanlık alanlarında hızla büyümemizi, işini büyük bir bağlılıkla yapan uzman kadromuza borçluyuz.

Sizlerle ilk defa 2006 yılında Ankara’da, Avukat İlkay Uyar Kaba’nın büromuzu kurmasıyla tanıştık. Birlikte çıktığımız bu yolda güvenilir, saygın, bilgili ve emin adımlarla yürüdük. Dinamik ve güçlü kadromuzla, sizlerin güvenini kazanmayı amaç edindik. Hukuk, şaşılmaması gereken doğrulardan ve asla hata yapılmaması gereken yollardan inşa edilir. Bu inşanın temelini, sağlam prensiplerimizle kurduk ve bugün onu sizin geleceğiniz için muhafaza ediyoruz.

Kadromuz çatısı atlında sizler için avukatlarımızın yanı sıra adliye personelleri, ofis personelleri, icra ve takip memurları da bize emanet ettiğiniz yarınınız için çalışmaktadırlar.

SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
 • Hukuk Büromuz İSO 9001 2008 Kalite Yönetim Sertifikası - Yorum
  AYŞENUR AKBAL -
  6 Ağustos 2016

  Hiç kimse onu bulandırmadığı ve ihlal etmediği sürece hukuk, teneffüs ettiğimiz hava gibi görünmez ve tutulmaz bir şekilde etrafımızı kaplar.

  Cevapla
 • Hukuk Büromuz İSO 9001 2008 Kalite Yönetim Sertifikası - Yorum
  YAŞAR ÜÇER -
  7 Ağustos 2016

  Hukuk Büromuz İSO 9001 2008 Kalite Yönetim Sertifikası Bu davada bir çok talebim oldu hiç bir şekilde sonuç alamadım bundan sonra ne yapılabilir.

  Cevapla
 • Hukuk Büromuz İSO 9001 2008 Kalite Yönetim Sertifikası - Yorum
  Şerbetçi -
  31 Aralık 2016

  Hukuk Büromuz İSO 9001 2008 Kalite Yönetim Sertifikası Sözleşme var nasıl bir yasal işlem başvurusunda bulunabilirim ikametim adana yalnız..

  Cevapla
Yorum Bırak