İlkay Hukuk Bürosu Kitap ve Yayın Arşiv

İlkay Hukuk Bürosu Makaleler
İlkay Hukuk Bürosu > Avukatlık ve Danışmanlık  > İlkay Hukuk Bürosu Kitap ve Yayın Arşiv

İlkay Hukuk Bürosu Kitap ve Yayın Arşiv

İlkay Hukuk Bürosu Kitap ve Yayın Arşiv

İlkay Hukuk Bürosu Kitap Ve Yayın Arşivi

İlkay Hukuk bürosu olarak 2006 yılında beri taraf olduğumuz ve sonuçlanmış  3000 iş hukuku davaları içinden seçilerek örnek bilirkişi raporlarlı,

Örnek yargıtay kararları ışığında hazırlanma aşamasında olan çalışmamız  ” İş hukuku kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, işe iade davası, hizmet tespit davası, iş kazası tazminat  davalarında İşçi Alacakları Ve Örnek Bilirkişi Raporları” gibi konuları kapsayarak hazırlanmaktadır.

Ticaret Hukuku

Yapılan işlerin boyutu göz önüne alındığında en küçük hak kayıplarının bile bir işletme için ne kadar büyük sonuçlara yol açabileceği dikkate alındığında yapılan tüm ticari faaliyetlerle ilgili olarak düzenleme yapılması ihtiyacı doğmuştur. Bu nedenle ortaya çıkan ticaret hukuku alanı tüm ticari faaliyet süreçlerinde yaşanan sorunlara çözüm getirilmesinde etkili olmaktadır. Hukuk büromuz deneyimli avukatları sayesinde bu konularda da etkili çözümler getirebilmektedir.

İdare Hukuku

İdare ve vergi mahkemelerinin görevli olduğu konu alanlarını ilgilendiren sorunlara karşılık çalışmaların yapıldığı davalar idare hukuku başlığı altında değerlendirilmektedir. Özellikle karara itiraz noktasında sıklıkla ortaya çıkan ihtiyaçlar için İlk-Ay hukuk bürosu olarak hizmet veriyoruz.

Sigorta Hukuku

Kişilerin doğrudan kendilerinin güvence olarak öne sürebildiği niteliklerden biri olan sigorta işlemlerinde kişiler hukuki açıdan haklarını koruyabilmek için uyuşmazlıklar ortaya çıktığında dava açma yoluna gidebilmektedir. Sahip olunan sigortalarda yaşanan sorunlara ek olarak yapılması zorunlu sigortalara ilişkin her türlü soruna karşılık sözleşmelerden hareket edilerek tüm uyuşmazlıkların çözümünde İlk-Ay Hukuk Bürosu olarak görev alıyoruz.

Destekten yoksun kalma tazminatı ve hukuki sonuçları 

Seçkin Yayınlarında Hazırlanan Destekten Yoksun Kalma Tazminatı Yayın Aşamasındadır.

Avukata İlk Soruyu Siz Sormak İster Misiniz?

Avukata Soru Sor