İlkelerimiz

İlkay Hukuk Bürosu > İlkelerimiz

İLKELİ VE GÜVENİLİR OLMAK

 

Hukuk Büromuz Genç ve dinamik avukat kadrosuyla meslek etik kural ve ilkeleri çerçevesinde hizmet sunmaktadır.

 

Çalışma prensiplerimizi, dürüstlük ve etik kurallar çerçevesinde, hizmet sunduğumuz müvekkillerimizin menfaatleri önceliğimiz olup, hukuki sırların gizliliği prensibine uyan.

 

Değişime açık daima gelişen hukuk mevzuatlara yine aynı hız ve ciddiyetle takip etmeyi, pratik çözüm üretmeyi başlıca ilkelerdir.

 

HIZLI ETKİLİ VE PARATİK ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ

 

İlkay Hukuk bürosu kurulduğu ilk günden bu yana odaklandığı hukuk alanlarında başarılı çalışmalarının devamını sağlama, branşlaşma ve kurumsallaşma, gelişen ve değişen ihtiyaçlara cevap verebilmek amacı ile hukuk organizasyon şeması dahilinde hareket ederek,

 

Aile hukuku, miras hukuku, iş hukuku, tazminat hukuku ve Danışmanlık Departmanları olarak yapılanmış ve her departmanda alanında uzman ve deneyimli Avukat ve yardımcı personelleri ile hukuk alanında daha etkin sonuçlar üretebilmeyi kendine İLKE edinmiştir.

 

TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

 

Hukuk kuralları birbirinin içine geçmiş onlarca yasa ve çeşitli içtihatlardan oluşan koca bir bütündür. Bu bütünün içerisinde hak düşürücü süreler, hangi davanın hangi mahkemelere açılacağı, hangi dilekçelerin hangi usul ile kaleme alınacağı, sözleşmelerin hangi şartlara ve usul kurallarına uygun olarak kurulacağı, boşanmada sebepler, bir icra talebinin ya da kiracıyı tahliye talebinin ne zaman ve hangi şartlarla gerçekleştirilebileceği, bir tazminat davasında neler nasıl talep edileceği gibi binlerce sorun bulunmaktadır.

 

Bu sorunların çözümünde Teknolojik alt yapısı, ve güncel mevzuat bankası ile her zaman iyi olmayı hedeflemiştir.

 

“İnsana itibar sağlayan, çalışkanlığı ve sağlam karakteridir.”