İlkay Hukuk hedef ve ilkelerimiz | Ankara Avukat

İlkay Hukuk Bürosu İlkelerimiz

İLKELİ VE GÜVENİLİR OLMAK

Hukuk Büromuz Genç ve dinamik avukat kadrosuyla meslek etik kural ve ilkeleri çerçevesinde hizmet sunmaktadır.

Çalışma prensiplerimizi, dürüstlük ve etik kurallar çerçevesinde, hizmet sunduğumuz müvekkillerimizin menfaatleri önceliğimiz olup, hukuki sırların gizliliği prensibine uyan.

Değişime açık daima gelişen hukuk mevzuatlara yine aynı hız ve ciddiyetle takip etmeyi, pratik çözüm üretmeyi başlıca ilkelerdir.

İlkay HUKUK “Mesleki Sorumluluk Sigortası”

Mesleki hatalar nedeniyle 10 yıldır riskleri en aza indirmek adına müvekkillerimiz mesleki sigortamız ile güvence altındadır.

Ayrıca tüm çalışanlarımız iş kazası risklerine karşı sigorta kapsamındadır.

Mesleki Sigorta Hukuk

HIZLI ETKİLİ VE PRATİK ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ

İlkay Hukuk bürosu kurulduğu ilk günden bu yana odaklandığı hukuk alanlarında başarılı çalışmalarının devamını sağlama, branşlaşma ve kurumsallaşma, gelişen ve değişen ihtiyaçlara cevap verebilmek amacı ile hukuk organizasyon şeması dahilinde hareket ederek,

Aile hukuku, miras hukuku, iş hukuku, tazminat hukuku ve Danışmanlık Departmanları olarak yapılanmış ve her departmanda alanında uzman ve deneyimli Avukat ve yardımcı personelleri ile hukuk alanında daha etkin sonuçlar üretebilmeyi kendine İLKE edinmiştir.

İlkay Hukuk Çalışma Prensiplerimiz

İlkay Hukuk bürosu, avukatlık, arabuluculuk ve danışmanlık mesleki faaliyetlerini sürdürürken, özel nitelikli, aynı zamanda da kamu bilinci ve sorumluluğuyla hareket etmektedir.

Büro hukuk departmanlarda görev yapan, Avukatlar, danışmanlar, teknik ekip, yönetici sekreter, muhasebe, finans ve yardımcı personeller ile profesyonel hizmet sunmayı hedeflemiştir.

Bir ülkenin temelini oluşturan kanunlar, hukuk eğitimi almış kimseler tarafından değerlendirilmesi gereken karmaşık konulardır. Hukuk alanında hizmet sunarken Yasaların yorumlandığı, yasalardan doğan hakların, sorumlulukların, yükümlülükler doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Hizmet politikamız dava tecrübesi, hizmet verilecek hukuki konulara hakimiyet, profesyonel yaklaşım düzeyini yükselterek sunmayı amaçladık.

Hukuk gibi çağdaş yaşamın neredeyse her alanına dokunan geniş bir disiplinde, bir çalışma alanı seçerek ihtisaslaşarak avantaj sağlamayı hedefledik.

TEKNOLOJİYİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ

Hukuk kuralları birbirinin içine geçmiş onlarca yasa ve çeşitli içtihatlardan oluşan koca bir bütündür. Bu bütünün içerisinde hak düşürücü süreler, hangi davanın hangi mahkemelere açılacağı, hangi dilekçelerin hangi usul ile kaleme alınacağı, sözleşmelerin hangi şartlara ve usul kurallarına uygun olarak kurulacağı, boşanmada sebepler, bir icra talebinin ya da kiracıyı tahliye talebinin ne zaman ve hangi şartlarla gerçekleştirilebileceği, bir tazminat davasında neler nasıl talep edileceği gibi binlerce sorun bulunmaktadır.

Bu sorunların çözümünde Teknolojik alt yapısı, ve güncel mevzuat bankası ile her zaman iyi olmayı hedeflemiştir.

 Hukuk Bürosu Yönetim Programı

İlkay Hukuk Bürosu Yönetim Programı

“İnsana itibar sağlayan, çalışkanlığı ve sağlam karakteridir.”

AVUKATA SORU SORUN

Bize Ulaşın
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgileri