Atla

Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi


Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi

Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi

Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi

Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi,

Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi - İhtarnamesi

    …. …. NOTERLİĞİ' NE İHTARNAME İHTAR EDEN                     :  TC KİMLİK NUMARASI             :  ADRES                                 :  VEKİLİ                                :  ADRES                                 :  İHTAR EDİLEN                 : ADRESİ                                : KONU                                   : Arızalı sulama ..................................i zararın tazmini ve gerekli önlemlerin alınması hakkındadır. AÇIKLAMALAR   :1-) Müvekkilimiz, …. ........... komşudur.2-) Bahçenizdeki ..................................alınamamıştır. 3-) 4721 Sayılı Türk Medeni Kanunu'nun 737. maddesind..........................vermek yasaktır.4-) Açıklanan ................................................mahkeme masrafları ve vekalet ücretinin tarafınıza yükleneceğini ihtar ediyoruz. …/ …/ …İHTAR EDEN VEKİLİ        Av. SAYIN NOTER;Üç suretten ibaret olan işbu ihtarnamenin bir suretinin dairenizde saklanmasını,bir suretinin muhataba memur vasıtasıyla tebliğini ve muhataba tebliğ şerhini havi bir suretinin de tarafımıza verilmesini saygı ile ihtar eden vekili olarak talep ederiz……/…../…. İHTAR EDEN VEKİLİ     Av. Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi
SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

İlkay Uyar Kaba ; Aile Boşanma hukuku, Anlaşmalı Boşanma, İşçi Davalarında Arabuluculuk, Miras Hukuku Davaları, icra hukuku, İşçi Tazminat Davaları, Kıdem Ve İhbar Tazminatı, İşe İade, Miras hukuku, Tazminat Hukuku, İş Kazası Tazminat, Trafik Kazası Tazminat Davası gibi faaliyet gösterdiğimiz çalışma alanlarımızın, hukuk büroları arasında önemli bir yer sahibi olmamızı prensiplerimize borçluyuz.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
  • Tokatlıoğlu -
    25 Kasım 2016

    Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi Sözleşme var nasıl bir yasal işlem başvurusunda bulunabilirim ikametim adana yalnız..

    Cevapla
Yorum Bırak