İlkay Hukuk Bürosu Law Office Ankara | Ankara Avukat

Ankara Avukat

İlkay Hukuk Bürosu Law Office Ankara

Law Office Ankara

İlkay Hukuk Bürosu Law Office Ankara – İlkay Hukuk Bürosu Ankara Law Office için başarı oranlarının en yüksek olduğu hukuk bürolarından biridir. 2006 senesinden beri hizmet veren İlkay Hukuk Bürosu Law Office Ankara oldukça başarılı çalışmalarıyla isminden sıkça söz ettirmektedir.

Birçok hukuki sorunu çözüme ulaştıran İlkay Hukuk Bürosu, Avukat İlkay Uyar Kaba tarafından kurulmuştur. Hukuk bürosunda, birçok farklı hukuk alanında en uzman avukatlarla beraber çalışılmaktadır.

Toplamda 13 uzman ve profesyonel avukatı ile hizmet veren İlkay Hukuk bürosu, hem Ankara’ya hem de Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet vermektedir. İlkay Hukuk Bürosu, yalnızca hukuki temsil görevini karşılamaz, aynı zamanda danışmanlık için de hizmet vermektedir.

İlkay Hukuk Bürosu Çankaya/Ankara

Ankara avukat için en çok talep gösterilen hukuk bürolarından biri olan İlkay Hukuk Bürosu, hem danışanlarına hem de müvekkillerine en profesyonel ve en özenli hizmeti sunmaktadır. Dava takiplerinin yanı sıra danışmanlık hizmetleri kapsamında da avukat ve personelleri ile hizmet vermektedir.

Yalnızca kadrosu ile değil, teknik imkanları ve profesyonelliği ile de azimli ve disiplinli olarak uzun yıllardır Ankara’nın en bilinen hukuk bürolarından biridir.

İlkay Hukuk Bürosu, bünyesinde yaklaşık olarak 100 bin dosyayı eş zamanlı şekilde takip edebileceği bir yazılım sistemi de geliştirmiştir. Bu yazılım sisteminden müvekkilleri de faydalanabilmekte ve davayı eş zamanlı olarak takip edebilmektedir. Teknoloji ve hukuku birleştirerek, sigortalı bir hizmet veren İlkay Hukuk Bürosu, profesyonel alt yapısı ile hizmet vermektedir.

Ankara Hukuk Büroları

Ankara avukatları kapsamında en çok aranan avukatları bünyesinde bulunduran İlkay Hukuk Bürosu, birçok davaya bakmaktadır. Bunlar arasında ise:

 • İş Hukuku,
 • Boşanma Davaları,
 • Aile Hukuku,
 • Miras Hukuku,
 • İcra Hukuku,
 • Borçlar Hukuku,
 • Sigorta Hukuku,
 • Ticaret Hukuku,
 • İdare Hukuku,
 • Ceza Hukuku

İlkay Hukuk Bürosu Hukuk Bürosu Ankara, 2006 yılında Ankara’da bulunan olan hukuk büromuzda bu süre zarfında gösterildiğinde hukuki başarılar ile çok çok müvekkilin yapılandırılmasıyla kavuşturmayı başardı.

Avukat İlkay Uyar Kaba’da mevcut olan şirketimize göre zamanla farklı avukatlar ve personeller de katılmıştır. Toplamda 13 avukat ve 7 personel ile birlikte Ankara Adliye binasının bulunduğu, merkezi bir merkezi olan İlk-Ay hukuk bürosu ofisimiz ile hem de Ankara’nın hem de diğer bölgelerinde burada sayısız kişiye hukuki merkezinde hizmet vermekteyiz.

Hukuk Bürosu olarak sadece hukuki temsil görevi değil, aynı zamanda danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Danışanlarımız ve müvekkillerimiz arasında hem bireyler hem de kurumsal çapta vardır. Dava takibi ve danışmanlık hizmetlerinde gerek avukatlarımız gerekse yardımcı personellerimiz eğitim ve tecrübe ortaklığımıza bağlı kuruluşya sahip kimselerdir. Sadece çalışan kadromuz değil, aynı zamanda teknik imkanlarımızla birlikte profesyonelliği ilke edinmiş azimli disiplin bir ekibe sahibiz.

Hukuk Bürosu Ankara

Hukuk Bürosu Ankara

İlkay Hukuk Bürosu

İlk-Ay hukuk bürosu , merkezinde 100 bin yıllık eş zamanlı planlama olacak şekilde takip etme tarihiine ve teknolojik yapıya sahiptir. Hukuki açıdan söz konusu olduğunda hızı önemli bir unsur. Bu da sadece üretici avukatlar ile kazanılamıyor.

Aynı zamanda danışmanlar, yardımcı personelleri ve teknolojik donanım da buna göre sağlamalı. Bu konuda gerek personellerimiz gerekse sistem sistemlerimiz ile profesyonel bir alt yapı ile hizmet veriyoruz.

İlkay hukuk bürosu muhakkak dava davaları ile muhakkak dava dava etmek. Avukatlık hizmeti verdiğimiz alanlardan bahsetmek gerekirse daha çok iş hukuku , iş kazası tazminat, trafik kazası tazminat hukuku alanında davalar ile ilgileniyoruz.

Bunun yerine aile hukuku ve medeni hukukunu da dalayabileceğine davalara bakıyoruz. Önceden boşanma davaları ile dauraurabilirsiniz. Bunun yanında miras ve ticaret hukukuna ait davalarda da avukatlık hizmeti veriyoruz.

İflas hukuku da devam ederek devamüğüğümüz bir başka hukuk dalı. Davalarınız da her türlü taleplerinizi öncelikli olarak sizden dinliyoruz. Özellikle icra takibi Üzerine de başarılı Bir Süreç geçirmek Için İlkay hukuk bürosu ndan Hizmet alabilirsiniz.

Normal şartlarda isteğe bağlı icra davalarına başvurmak ve icra takibi yapabiliyorsanız, arada külfeti de beraberinde ediyoruz. Adli İngilizce ve hukuki meseleler teknolojisi konusunda uzman biri biri için bu süreç yıpratıcı ve risklidir.

Tecrübeli avukatlarımız yapabilir bu külfetten kurtulabilirsiniz. İcra takibi hazırlamış olduğumuzda liderimizde en hızlı başkanlığımızda geçerek başarılı sonuçlara ulaşıyoruz. Avukatlık bürosu alma talebiniz olması da gerekmiyor. Önünde hizmet veren da hizmet veriyoruz.

Randevu alarak avukatlarımız ve personelimizden durumunuzla ilgili ile ilgili bir açıklama yaparak ne yapabiliriziğine dair bilgi ve fikirlerinizi. Genellikle hukuki meselelerde ne gibi bir yol izleme olanağı, maddi talepler noktasında beklentilerin normal olması ve daha ileri düzeyde durum alacağınız hakkındaki düşüncelerinizle birlikte daha iyi netleştirebileceksiniz.

Hukuk Bürosu Ankara – İLKAY Hukuk Bürosu Departmanları

 • Aile Hukuku Departmanı
 • İş Hukuku Departmanı
 • Tazminat Hukuku (iş Kazası – Trafik Kazası) Departmanı
 • İcra Hukuku Departmanı
 • Şirketler Hukuku ve Danışmanlık Departmanı
147 Görüntülenme

AVUKATA İLK SORUYU SİZ SORMAK İSTER MİSİNİZ?

BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgileri

AV.İLKAY UYAR KABA

AV.İLKAY UYAR KABA

 • Facebook
 • Twitter
 • Instagram
Telefon WhatsApp