Law Office Ankara

İlkay Hukuk Bürosu Makaleler

Law Office Ankara

Law Office Ankara

Law Office Ankara / İLK-AY Hukuk Bürosu

2006 yılında Ankara’da kurulmuş olan hukuk büromuz bu süre zarfında göstermiş olduğu hukuki başarılar ile pek çok müvekkilin sorunlarını çözüme kavuşturmayı başarmıştır. Avukat İlkay Uyar Kaba tarafından kurulmuş olan şirketimize zaman içerisinde farklı avukatlar ve personeller de katılmıştır. Toplamda 7 avukat ve 7 personel ile birlikte Ankara Adliye binasının yakınında, merkezi bir konumda olan İlk-Ay hukuk bürosu ofisimiz ile hem Ankara’ya hem de diğer bölgelerden başvuran sayısız kişiye hukuki anlamda hizmet vermekteyiz. Hukuk Bürosu olarak sadece hukuki temsil görevi değil, aynı zamanda danışmanlık hizmeti de veriyoruz.

Danışanlarımız ve müvekkillerimiz arasında hem bireyler hem de kurumsal çapta şirketler bulunuyor. Dava takibi ve danışmanlık hizmetlerinde gerek avukatlarımız gerekse yardımcı personellerimiz eğitim ve tecrübe konusunda hukuksal altyapıya sahip kimselerdir. Sadece çalışan kadromuz değil, aynı zamanda teknik olanaklarımız ile de profesyonelliği ilke edinmiş azimli disiplin bir ekibe sahibiz.

İlk-Ay hukuk bürosu, bünyesinde 100 bin dosyayı eş zamanlı olacak şekilde takip etme kapasitesine ve teknolojik altyapıya sahiptir. Hukuki işlemler söz konusu olduğunda hız önemli bir unsur. Bu da sadece nitelikli avukatlar ile kazanılamıyor. Aynı zamanda danışmanlar, yardımcı personelleri ve teknolojik donanım da buna olanak sağlamalı. Bu konuda gerek personellerimiz gerekse teknolojik sistemlerimiz ile profesyonel bir alt yapı ile hizmet veriyoruz.

İlk-Ay hukuk bürosu olarak sadece belirli davalar ile değil birçok dava ve konuda yanınızda oluyoruz. Avukatlık hizmeti verdiğimiz alanlardan bahsetmek gerekirse daha çok iş hukuku, iş kazası tazminat, trafik kazası tazminat hukuku alanında davalar ile ilgileniyoruz. Bunun yanında aile hukuku ve medeni hukuk konusunda da birçok konuda davalara bakıyoruz. Özellikle boşanma davaları konusunda da başvurabilirsiniz. Bunun yanında miras ve ticaret hukukuna ait davalarda da avukatlık hizmeti veriyoruz. İflas hukuku da üzerine çalışmalar sürdürdüğümüz bir başka hukuk dalı. Davalarınız da her türlü taleplerinizi öncelikli olarak sizden dinliyoruz. Özellikle icra takibi üzerine de başarılı bir süreç geçirmek için İlk-Ay hukuk bürosundan hizmet alabilirsiniz.

Normal şartlarda bireysel olarak icra davalarına başvurmak ve icra takibi sürecini başlatmak birçok külfeti de beraberinde getirir. Adli prosedür ve hukuki meseleler konusunda tecrübesiz biri için bu süreç yıpratıcı ve risklidir. Tecrübeli avukatlarımız sayesinde bu külfetten kurtulabilirsiniz. İcra takibi konusunda yapmış olduğumuz çalışmalar sonucunda en hızlı başvuru sürecinden geçerek başarılı sonuçlara ulaşıyoruz. Hukuk Büromuza sadece bir dava konusunda avukatlık hizmeti alma talebinizin olması da gerekmiyor. Özellikle danışmanlık alanında da hizmet veriyoruz.

Randevu alarak avukatlarımız ve personelimizden durumunuz ile ilgili bir açıklama yaparak ne yapmanız gerektiğine dair bilgi ve fikir alabilirsiniz. Özellikle hukuki meselelerde ne gibi bir yol izlemek gerektiğini, maddi talepler noktasında nasıl beklentilerin normal olacağını ve daha birçok durumu alacağınız fikirler ile daha iyi netleştirebileceksiniz.

Law Office Ankara – İLK-AY Hukuk Bürosu Departmanları

Aile Hukuku Departmanı

İş Hukuku Departmanı

Tazminat Hukuku (iş Kazası – Trafik Kazas) Departmanı

İcra Hukuku Departmanı

Şirketler Hukuku ve Danışmanlık Departmanı

0 Yorum

Yorum Bırak