Türkiye Avukatları – Türkiye’de Avukat – Avukatlık

İlkay Hukuk Bürosu Makaleler
İlkay Hukuk Bürosu > Avukatlık ve Danışmanlık  > Türkiye Avukatları – Türkiye’de Avukat – Avukatlık

Türkiye Avukatları – Türkiye’de Avukat – Avukatlık

Avukatlık ve Danışmanlık Türkiye 

Türkiye Avukatları – Türkiye’de Avukat – Avukatlık | Avukat İLKAY UYAR KABA tarafından Ankara’da kurulmuştur. Hukuk büromuz finans, üretim, satış, güvenlik, bilişim başta olmak üzere pek çok ticari işletmenin hukuksal danışmanlık ve temsil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yurtdışında çeşitli ülkelerde yaşayan vatandaşlarımıza hukuksal hizmet ve desteği yıllardır süren gelen güven içerisinde sunmaktadır.

 

Yurtdışında yapılan boşanma işlemlerinin Türkiye’de geçerli olması için tanıma ve tenfiz davası açılması sonuçlandırılması,

 

Yine yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye’de emeklilik işlerin yürütülmesi davalarını sonuçlandırılması,

 

Kira Alacakları,tahliye davalarının takibi, gayrimenkul alım satım sözleşmelerinin hazırlanması ve sonuçlandırılması hizmetleri sunmaktayız.

 

Hukuksal platformlardaki ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üreten ve sunan büromuz, konusunda uzman bir ekip, teknolojik altyapısı ve geçmişteki deneyimlerini de ortaya koyarak yoğun olarak TÜRKİYE ANKARA ilinde faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Gerek bireysel gerekse kurumsal tüm müvekkillerimiz ile doğrudan yakınlık ve iletişimi ilke edinen hukuk büromuz müvekkillerinin haklarını sonuna kadar gözeten, hukuki ilişkilerin de ötesinde dostluğa dönüşen süreçleri yaşamaktadır.

 

Hukuk Büromuz Ankara Adliyesi yakınında bulunan ofisinde hizmetine devam etmektedir, Konularında uzman avukatlar, bilgi işlem, idari personel olmak üzere yedi kişilik kadrosuyla hizmet kalitesini artırmaktadır.

 

Hukuk büromuz, Alanlarında deneyimli Avukatlar, çeşitli ofis personeli ve İcra Takip memurlarından oluşan bir ekiple çalışmakta, ayrıca İstanbul ve İzmir’de bulunan irtibat ofislerinde yer alan Avukatlarıyla müvekkillerine güven şeffaf hizmet vermektedir.

 

Ankara Hukuk Bürosu | Türkiye Avukatları – Türkiye’de Avukat – Avukatlık

 

Günlük hayatta hemen herkesin bazı zamanlarda avukatlara ihtiyacı olmaktadır. Avukat konusunda yardım alabileceğiniz en iyi yerler hukuk bürolarıdır. İlk-Ay hukuk bürosu da size avukat temini yapan hukuk bürolarından bir tanesidir.

 

Hukuk Bürosu Ankara olarak her türlü konuda size yardımcı olmaktayız. Bizimle doğrudan irtibata geçebilmeniz için Hukuk Bürosu Ankara Telefon numaramız +90 312 229 25 05 dir. Ayrıca bunun dışında Hukuk Bürosu Çankaya olarak da sizlere hizmet vermekteyiz.

 

Diğer bölgelerde bulunan hukuk bürolarımız ise Sıhhiye Hukuk Bürosu ve Kızılay Hukuk Bürosudur. Bizimle irtibata geçmek isterseniz bu şubelerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

 

Hukuk Bürosu olarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermeyi ve onların her türlü sorununu çözmeyi kendimize bir görev edindik. Sizde bizimle irtibata geçerek bizden yardım alabilirsiniz.

 

Hukuk büromuz işinde iyi ve hedefi olan avukatlar ile çalışmayı her zaman bir amaç edinmiştir. Sizde kaliteli ve refah bir yerde çalışmak isterseniz Hukuk Bürosu Ankara İş İlanları sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Sizde bizimle çalışmaktan zevk alacaksınız. | Türkiye Avukatları – Türkiye’de Avukat – Avukatlık

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
'

Avukata İlk Soruyu Siz Sormak İster Misiniz?

Avukata Soru Sor