Tazminat Hesaplama | Ankara Avukat, Boşanma Avukatı, Miras Avukatları Ankara

Ankara Avukat

ANASAYFA

Tazminat Hesaplama

Tazminat Hesaplama

Hukuk alanında Maddi ve manevi tazminat davaları uzman kişilerce hesaplanır. Bu raporlar doğrultusunda mahkeme miktarları belirleyerek karar vermektedir.

Tazminat Hesaplaması genel olarak İş hukuku alanında işçi alacakları olan kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, fazla mesai ücret hesaplanmasında ihtiyaç duyulmaktadır. Konu içerisinde yer aldığı için belirtilmesinde fayda olması sebebiyle

İş hukuku alanında İşe iade ve İşçi Alacakları Dava öncesi Arabulucuya başvuru zorun hale gelmesi sebebiyle, Tazminat Hesabının yapılacak görüşmelerde hazır olması sizin için Faydalı Olacaktır.

Bunun Yanı sıra İş kazalarında ve Trafik Kazalarında yaralanmadan dolayı kusur ve iş göremezlik oranına göre değişik kriterlerin yer aldığı hesaplama yapılmaktadır. Burada yapılacak hesaplamalar tahmini ve bilgi amaçlıdır.

Diğer yandan İş kazası veya Trafik kazalarından ölümle sonuçlanması halinde Destekten Yoksun Kalma Tazminat hesabı da ayrıca bulunmaktadır.

Yine Maddi ve manevi tazminat davalarının konusu olan sağlık davaları, yanlış tedavi sonucu tazminat hesaplamalarıda bu şekilde yapılmaktadır.

Tazminat Hesaplaşmalarınız konusunda uzman aktüerya bilirkişi veya uzman hesap bilirkişi avukatlar tarafında yapılması, hesaplarınızın doğruluğu açısından faydalı olacaktır.

BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgileri

Telefon WhatsApp