Atla

AVM Yönetimi Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık


AVM Yönetimi Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık

AVM Yönetimi Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık

AVM Yönetimi Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık

AVM Yönetimi Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık, Plaza Yöneticiliği Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Hizmetleri, Alışveriş Merkezleri yöneticiliği Avukatlık Hizmetleri

Alışveriş Merkezlerine Yapılan Danışmanlık

Refah seviyesinin artması tüketici konumundaki kişilerin zaruri ihtiyaçlarının dışına çıkıp lüks ihtiyaçlarını da karşılamasını sağlarken iş olanaklarını da artırmıştır. Gelişen refah seviyesi çift yönlü olarak her 2 tarafı da olumlu anlamda etkiler hale gelmiştir.

İş sektörün kurucuları bütün mağazaların bir arada bulunmasını sağlayarak çarşı bazında olan alışveriş merkezlerinin kurulmasını gerçekleştirmişlerdir.

Alışveriş merkezleri neredeyse artık her şehirde bulunmakla beraber bireylerin neredeyse her konuda ihtiyaçlarını karşılayabileceği mağazaların bulunmasını sağlamakla beraber eğlenceli vakit geçirmenin de bir ayağını oluşturur hale gelmişlerdir. Alışveriş merkezlerinin kurulması sosyo- kültürel anlamda böyle bir yönü bulunsa da hukuki anlamda da oldukça önemli bir yerdedir.

Merkezin içerisinde bulunan dükkânların kiralanması, çalışacak işçilerle iş akdinin imzalanması gibi birçok konuda hukuki süreç işlemektedir. Yerel ve yabancı birçok şirket kendi mağazalarının avmler içerisinde olması için müzakereler yapmaktalar, kira sözleşmeleri imzalamaktadırlar.

Bu gibi süreçleri tek başına yapmak istemeyen sorumlu bir kişi hukuk alanında donanımlı olan avukatlarla ya da danışmanlık yapan bireyler ile iş birliği içerisinde olması faydasına olacaktır.

Plaza Ve Avm Kira Sözleşmesi Hazırlanması

Plaza Ve Avm Yönetimi Aidat Ve Ortak giderlerinin Alacak Takibinde bulunmak

Plaza Ve Avm Çalıştırılan İşçilerin Sözleşmelerini Hazırlamak

Plaza Ve Alışveriş Merkezlerinde çalışan İşçi kıdem ihbar, iş kazası davalarının takibini yapmak

Plaza Ve Alışveriş Merkezlerinde meydana gelen kaza ve tazminat davalarının takibi

Alacak takibi danışmanlığı

Mahkemesiz uzlaşma ile alacak takibi

Alacak takip planlaması

Ticari finansman garanti ve alacakların yönetimi

İki tarafa borç yükleyen sözleşmeler

Plaza Ve Avm Hukuk danışmanlığı

Riskli alacakların yasal takibi

Risk öncesi ve sonrası yönetimi

Rehin, ipotek ve teminatları alma

Vadeli alım-satım işlemleri

SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
 • AVM Yönetimi Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık - Yorum
  KARDELEN BERBER -
  7 Ağustos 2016

  Mutlak hak mutlak haksızlıktır.

  Cevapla
 • AVM Yönetimi Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık - Yorum
  ŞEVVAL MERSİN -
  13 Ağustos 2016

  AVM Yönetimi Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Dava ve avukat masrafları konusunda bilgi verebilir misiniz?

  Cevapla
 • AVM Yönetimi Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık - Yorum
  VAHİDE ALİAĞAOĞLU -
  16 Kasım 2016

  AVM Yönetimi Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Bu konu Hakkında güncel Yargıtay kararlarına ihtiyacım var, yardımcı olurmusunuz.

  Cevapla
Yorum Bırak