Avukat İlkay Uyar Kaba

Avukat & Arabulucu İlkay Uyar Kaba kimdir? 

ARABULUCU AVUKAT : 2016 Yılında Türkiye Barolar Birliği ve Başkent Üniversitesinin ortaklaşa düzenlediği HUKUK UYUŞMAZLIKLARINDA ARABULUCULUK EĞİTİM PROGRAM Sertifikasını alarak, Arabuluculuk Daire Başkanlığı Siciline Kayıt olmuştur.

UZLAŞTIRMACI : 2016 Yılında Türkiye Barolar Birliği ve Başkent Üniversitesinin ortaklaşa düzenlediği HUKUK UYUŞMAZLIKLARINDA ARABULUCULUK EĞİTİM PROGRAM Sertifikasını alarak, Arabuluculuk Daire Başkanlığı Siciline Kayıt olmuştur.

ilkay-uyar-kaba.jpg

İlkay Uyar Kaba Kimdir?

1982 Ankara doğumlu olan İlkay Uyar Kaba Eskişehir Anadolu Üniversitesin‘de Hukuk Fakültesi okudu. Avukat ve Arabuluculuk Daire Başkanlığın'da Arabulucu’dur.

Türk Hukuk Enstitüsü'de Genel Başkan Yardımcısı

Arabuluculuk Daire Başkanlığın'da Arabulucu Avukat

İlkay Hukuk Bürosu Ankara Avukat'ta Şirket sahibi-yönetici 2006

Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Yüksek Lisans'ta Uluslararası Politika okudu

İLKAY Hukuk Bürosu, Avukat & Arabulucu İlkay Uyar Kaba tarafından 2006 yılında Ankara’da temelleri atılarak kurulmuştur. Alanında uzmanlaşmış 10 avukat ve 5 yardımcı personel ile birlikte sürekli gelişen ve büyüyen bir hukuk ofisini bugüne taşımayı başarmıştır.

İLKAY Hukuk Bürosu olarak, Ankara’nın yanı sıra Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde birçok kurumsal firmaya ve bireysel müşterilere hukuksal danışmanlık ve temsil işlemleri sağlamaktadır.

Müvekkillerinin hukuki meselelerinin etkin ve olumlu bir şekilde çözüme kavuşturulmasını sağlamak amacıyla, büromuzda farklı konularda uzmanlaşmış departmanlar oluşturulmuştur.

Bu bakımdan, en kaliteli hizmeti, en etkili ve hızlı bir şekilde sunabilmek amacıyla büromuz, farklı çalışma alanlarına göre departmanlara ve bölümlere ayrılmıştır ve bu sayede her bir hukuki konuda müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Bu yapılanma, büromuzun müvekkillerine en iyi hizmeti en etkili şekilde sunma hedefini desteklemekte ve bu doğrultuda sürekli bir gelişim ve ilerleme kaydetmemizi sağlamaktadır.