Atla

Avukatlık Bürosu Ankara


Avukatlık Bürosu Ankara

Avukatlık Bürosu Ankara

Avukatlık Bürosu Ankara

İLKAY AVUKATLIK BÜROSU 2006 yılında Ankara da kurulmuştur.

Yıllardır edinilmiş tecrübe ve  ekip ruhu ile ilk günki heyacanla çalışma ve başarı öyküsü vardır. Profesyonel anlayış ile ben değil biz olma yolunda hep hızla ilerlemektedir.

AİLE HUKUKU - BOŞANMA

Anlaşmalı Boşanma,  Çekişmeli Boşanma Davaları, Nafaka Davaları,  Velayet Davaları,  Maddi Manevi Tazminat Davaları, katkı payı ve değer artışı davaları.

İŞ HUKUKU

Kıdem ve İhbar Tazminat Davaları, İşe iade davaları, hizmet tespit davaları, iş kazası tazminat davaları, fazla mesai ve ücret alacağı davaları, mobbing davaları

MİRAS HUKUKU

Miras davası nasıl açılır, mirastan çıkarma davaları, vasiyetin iptali davaları, muvazaa ve hile nedeniyle tapu iptal davaları

MİLLETLER ARASI ÖZEL HUKUK

Yabancı Mahkeme Tarafından Verilen Boşanma Kararının Türkiye’de Tanına ve Tenfizi, Uluslararası Velayet Davaları, tanıma davası, tenfiz davası, yurt dışında boşanma işlemler.

İCRA, İFLAS, BORÇLAR HUKUKU

İlamlı İcra Takipleri, İlamsız İcra Takipleri, Kambiyo Senetlerine İlişkin İcra Takipleri, Kira Alacakları İlişkin İcra Takibi, Rehnin Paraya Çevrilmesi İcra Takipleri, icra takibine itiraz davaları.

TİCARET HUKUKU

Şirketlerin danışmanlık ve avukatlık hizmetleri, Ticari Davalar, Trafik kazası tazminat davaları

GAYRİMENKUL HUKUKU

Tapu iptal davaları, Ortaklığın Giderilmesi Davaları

TÜKETİCİ HUKUKU

Banka Kredisi Dosya Masrafları Nasıl Alınır, Kartel Tazminat Davaları, Araç Değer Kaybı Tazminat Davaları, Tüketici Hakem Heyetine Kararlarının icrası

SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Etiketler:  

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
 • Avukatlık Bürosu Ankara - Yorum
  EMRULLAH HAKSEVER -
  6 Ağustos 2016

  Örnek insanlar adaleti anlar. (Konfüçyüs)

  Cevapla
 • Avukatlık Bürosu Ankara - Yorum
  METİN EĞRİ -
  12 Ağustos 2016

  Avukatlık Bürosu Ankara Acaba bu dava ne kadar sürer veya sonuçlanır..

  Cevapla
 • Avukatlık Bürosu Ankara - Yorum
  HAKAN YAMAN -
  17 Ağustos 2016

  Avukatlık Bürosu Ankara Makalede belirttiğiniz dava Nasıl açılır? Süreci Hakkı'nda bilgi verirmisiniz.

  Cevapla
Yorum Bırak