Atla

Bilişim Suçları Şikâyet


Bilişim Suçları Şikâyet

Bilişim Suçları Şikâyet

Bilişim Suçları Şikâyet

Son yıllarda internet kullanımının artmaya başlamasıyla beraber Bilişim İnternet Suçları da hızlı bir şekilde artmaya başladı. Son yıllarda bu konuda mağdur olan birçok kişi bulunmaktadır. Son yıllarda yapılan Bilişim Suçları İle İlgili Yasalar Kanunlar düzenlemesiyle beraber artık bilişim suçlarıyla da mücadele edilmektedir. Bilişim Suçları Kanunu 2013 sayesinde artık birçok suçunda önüne geçilmeye başlandı.

Bilişim Suçları Şikâyet edeceğiniz zaman öncelikli olarak neler yapmanız gerektiğinizi iyi bilmelisiniz. Bilişim suçuna maruz kaldığınız zaman Bilişim Suçları İhbar Yollarını bilmeli ve hemen şikâyette bulunmalısınız. Daha sonra ise Bilişim Suçları Şikâyet Dilekçesi hazırlayarak Bilişim Suçları Savcılığına Nasıl Başvurulur onu öğrenmelisiniz. TCK Bilişim Suçları size bu konuda yardımcı olmaktadır. Bilişim suçuna maruz kaldığınız zaman şikâyette bulunmanız yeterli olacaktır. Bilişim Suçları Şikâyet 2017 kanunlarıyla beraber artık bu suçlarla mücadele etmeniz daha da kolaylaştı.

SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
  • Bilişim Suçları Şikâyet - Yorum
    EYÜP EYRİOĞLU -
    5 Ağustos 2016

    Ahlağın olmadığı yerde kanun birşey yapamaz.

    Cevapla
Yorum Bırak