Atla

Hakkımızda Kurumsal Hukuk Büroları


Hakkımızda Kurumsal Hukuk Büroları

Hakkımızda Kurumsal Hukuk Büroları

Hakkımızda Kurumsal  - İlkay Hukuk Bürosu

ANKARA ‘da faaliyet göstermekte olan büromuz, kuruluşundan itibaren BİREYSEL ve KURUMSAL nitelikteki müvekkillerinin her türlü hukuksal sorunlarına karşı HIZLI VE ETKİLİ çözüm yolları bulmaktadır. Avukat İLKAY UYAR KABA tarafından Ankarada kurulmuştur.

Hukuk büromuz finans, üretim, satış, güvenlik, bilişim başta olmak üzere pek çok ticari işletmenin hukuksal danışmanlık ve temsil işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İLKAY HUKUK PERSONEL

Hukuksal platformlardaki ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üreten ve sunan büromuz, konusunda uzman bir ekip, teknolojik altyapısı ve geçmişteki deneyimlerini de ortaya koyarak yoğun olarak ANKARA ilinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Gerek bireysel gerekse kurumsal tüm müvekkillerimiz ile doğrudan yakınlık ve iletişimi ilke edinen hukuk büromuz müvekkillerinin haklarını sonuna kadar gözeten, hukuki ilişkilerin de ötesinde dostluğa dönüşen süreçleri yaşamaktadır.

Hukuk Büromuz Ankara Adliyesi yakınında bulunan ofisinde hizmetine devam etmektedir, Konularında uzman avukatlar, bilgi işlem, idari personel olmak üzere yedi kişilik kadrosuyla hizmet kalitesini artırmaktadır.

Hukuk büromuz, Alanlarında deneyimli Avukatlar, çeşitli ofis personeli ve İcra Takip memurlarından oluşan bir ekiple çalışmakta, ayrıca İstanbul ve İzmir'de bulunan irtibat ofislerinde yer alan Avukatlarıyla müvekkillerine hizmet vermektedir. Hakkımızda Kurumsal Hukuk Büroları

İLKELERİMİZ

 Dürüstlüğe ve hakka olan inancımızla ilkelerimize ödün vermeden Hukuk alanında hep ileriye yürümektir.

İLK-AY Hukuk Bürosu olarak kurumsal Şirketlerle çalışmaktayız. Adımızın kurumsal şirketlerle yan yana anılması bizleri daha güvenle hep başarıya götürmektedir

karşılıksız çek istinaf kararları

ROTAMIZ VE AMAÇLARIMIZ

 İLK-AY HUKUK BÜROSU olarak temel hedefimiz; güvenilir, etkili ve nitelikli bir hizmet çerçevesinde hukuki uzmanlığımızı müvekkillerimizin ihtiyaçlarıyla birleştirerek eksiksiz bir müvekkil memnuniyeti sağlamaktır.

İlk-Ay Hukuk Bürosu olarak 100 bin dosya takibi edecek teknolojik alt yapıya sahibiz. Büromuz Dosya Takibinde teknolojinin son sistemleri ile donatılmıştır. İcra Takibinde Başarı oranımızı en yükseğe çıkarmak.

WEB SAYFAMIZ İÇİN YASAL UYARI

Önemli Not: Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9'da belirtilen 'Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her türlü ortamda,

Avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanın gerektirdiği saygı ve güvene', Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen ' Avukatlık Meslek Kuralları'na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir' ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.ankara avukat

SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
Yorum Bırak