Atla

İcra Takip elemanı İş İlanları Ankara


İcra Takip elemanı İş İlanları Ankara

İcra Takip elemanı İş İlanları Ankara

İcra Takip elemanı İş İlanları Ankara

  İŞ TANIMI (İcra Takip elemanı İş İlanları) (KATİP)
 • İcra takibinin programa girilmesi,basılması,dosya tanzimi,
 • Dosyalara gelen ve giden evrakların tanzimini yapmak
 • Dosyalarda meydana gelen değişiklikleri Hukuk İşleri Birimine aktarmak
 • Ofis içinde borçlulara ulaşmak ve tahsilini yapmak
 • İcra Matik programı kullanmış olması
ARANAN ÖZELLİKLER
 • Lise yada Yüksekokul mezunu
 • Adli yazışmalar konusunda bilgi sahibi
 • Takım çalışmasına yatkın, insanlarla kolay iletişim kurabilen, sosyal ilişkileri kuvvetli
 • Microsoft ofis programlarını özellikle word, excel iyi düzeyde kullanabilen
 • Tercihen daha önceden benzer pozisyonda çalışmış
 • En az 2-3 yıl deneyim

İLKAY HUKUK BÜROSU HAKKINDA GENEL BİLGİLENDİRME

 İlkay Hukuk Bürosu 2006 yılında Avukat İlkay UYAR KABA tarafından kurulmuştur. İlkay Hukuk Bürosu olarak kendi alanlarında deneyimli Avukatlar, adliye ve ofis personeli ve evrak takip memurlarından oluşan, Genç dinamik ve tecrübeli  bir ekiple çalışmakta, ve hizmet vermektedir.
Hukuk sisteminde müvekkiller hukuki sıkıntılarının iyi bir sonuçla çözülmesini sağlamak amacıyla hukuk büromuzda konulara göre ayrılmış departmanlar kurulmasını hedefledik, Bu nedenle en iyi hizmeti en verimli şekilde çözüme ulaştırmak amacıyla büromuzu çalışma alanlarına göre departmanlara ve bölümlere ayrılarak organize olunmuştur. (İŞ HUKUKU DAVA BÖLÜMÜ – AİLE HUKUKU DAVA BÖLÜMÜ – ŞİRKET DANIŞMANLIĞI – İCRA DEPARTMANI – TİCARET HUKUKU DAVA BÖLÜMÜ – CEZA HUKUKU DAVA BÖLÜMÜ – TAZMİNAT HUKUKU DAVA BÖLÜMÜ – MİRAS HUKUKU DAVA BÖLÜMÜ) Gelişen teknolojiye paralel olarak, öncelikle hukuk büromuzda çalışanlarımıza uygun çalışma ortamı sağlanarak, müvekkillerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili çözüm yollarını en çabuk cevap verecek şekilde ortam hazırlanmıştır. Bunun yanı sıra en önemli yatırımın insan kaynağına yapılması gerektiğini düşünerek; personelin eğitim ihtiyacını karşılayarak eğitim ve kurslarla tam profosyonel yetişmelerin amaçlanmaktadır. Bu görev ve sorumluluklarımızın yerine getirilmesinde çalışan personele yardımcı olacak her türlü araç,  gereç, teknik cihaz, program ve yazılımlar ile desteklemekteyiz  Teknolojik gelişmeler güncel olarak takip edilmekle birlikte,  bizlere yardımcı olacak her türlü araç, gereç, teknik cihaz, program ve yazılımlar güncellenmektedir. İLK-AY HUKUK BÜROSU ADRES: STRAZBURG CADDESİ 10/9 SIHHIYE ANKARA E-MAİL: avilkayuyarkaba@gmail.com
SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
Yorum Bırak