İş İlanları Ankara | Ankara Avukat

Ankara Avukat

İş İlanları Ankara

İcra Takip Elemanı İş İlanları Ankara

İş İlanları Ankara

Ankara’daki iş ilanları arasında, hukuk alanındaki hizmet sunan İlkay Hukuk Bürosu’nun ilanları yer almaktadır.

İş ilanları nedeniyle başvuru yapmak isteyen avukat meslektaşlarımız, stajer arkadaşlarımız ile icra takip, ve büro yönetimi konularında deneyim sahibi kişilerin başvuru yapmak için kariyer sayfasında özgeçmiş ve cv yollayabilirler.

İlkay Hukuk Bürosu Hakkında Bilgiler

İlkay Hukuk Bürosu 2006 yılında Avukat İlkay UYAR KABA tarafından Ankara’da kurulmuştur. Büronun kurulduğu tarihten itibaren Ankara ili başta olmak üzere birçok bölgede, iş hukuku kapsamındaki davalar başta olmak üzere;

  • Ticari konulardaki davalar
  • Maddi ve manevi tazminat davaları
  • Aile hukuku kapsamındaki uyuşmazlık ve boşanma davaları

gibi birçok hukuki işlem en başarılı bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. Avukat İlkay UYAR KABA, İlkay Hukuk Bürosu’nun kurucusu olduğu gibi aynı zamanda yöneticisidir. Kurulduğu 2006 yılından bu yana istikrarlı bir şekilde büyümeye ve saygınlık kazanmaya devam etmektedir.

İlkay Hukuk Bürosu’nda görev yapmakta uzman avukat kadrosu, her biri kendi alanlarında deneyimli ve başarılı isimlerden oluşmaktadır. Söz konusu uzman avukatlar ile birlikte Ankara ili başta olmak üzere birçok yerde; özel kişilere, kamu kurumlarına ve özel sektördeki önemli kuruluşlara avukatlık hizmetleri sağlamaktadır. Bu hizmetler arasında;

  • Hukuki danışmanlık
  • Her türlü hukuksal alandan dava ve icra konularına yönelik profesyonel destek
  • Hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerin problemlerine profesyonel çözümler yer almaktadır.

İlkay Hukuk Bürosu Deneyimli Avukat Kadrosu

İlkay Hukuk Bürosu’nda aktif olarak avukatlık görevini icra eden her bir avukat, iyi bir mesleki eğitim almalarının ardından hukuk alanında uzun yıllar hizmet vermekteler. Dolayısıyla hukuk alanındaki tüm ihtiyaçlarınızda hem davalarınıza yönelik profesyonel çözümler hem de hukuki taleplerinizi karşılayacak hizmetler sunmaya devam etmekteler.

Büroya bağlı tecrübeli avukatların her biri, profesyonel oldukları alanlarda ayrı ayrı departmanlarda görev yapmaktadırlar. Bu nedenle müvekkillerine ve danışanlarına en verimli bir şekilde avukatlık hizmeti sunmayı temel amaç edinmişlerdir.

Yurt İçi ve Yurt Dışı Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

Bununla birlikte alanlarında uzman olan avukatlarımız üst düzey İngilizce bilgileri sayesinde uluslararası hukuki anlaşmazlıklarda da hem her sektörden en prestijli özel kuruluşlara hem de saygın iş insanlarına profesyonel avukatlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Ankara ili başta olmak üzere birçok bölgede profesyonel hukuki danışmanlık ve çözümler için İlkay Hukuk Bürosu’yla iş ilanları Ankara için iletişime geçebilirsiniz.

Diğer bilgilendirici sayfalar için Ankara Avukat ve Kariyer sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

346 Görüntülenme

AVUKATA İLK SORUYU SİZ SORMAK İSTER MİSİNİZ?

BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgileri

AV.İLKAY UYAR KABA

AV.İLKAY UYAR KABA

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
Telefon WhatsApp