İş İlanları Ankara

İlkay Hukuk Bürosu Makaleler
İlkay Hukuk Bürosu > Avukatlık ve Danışmanlık  > İş İlanları Ankara

İş İlanları Ankara

İcra Takip Elemanı İş İlanları Ankara

İş İlanları Ankara
2006 yılında Avukat İlkay UYAR KABA tarafından Ankara’da kurulan İlkay Hukuk Bürosu birçok saygın kişi, devlet ve özel kurumlarına hukuki danışmalık, dava ve icra takip kollarında yardım ve hukuki hizmet vermekte, hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.
Yerli ve yabancı şirketlere, kurumlara ve bireylere hukukun birçok alanında, talebe göre Türkçe veya İngilizce dillerde hukuki hizmet sunan, kendisine danışan her bireyin, şirketin ve kurumun ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek, etik kurallara uygun, uluslararası kalite standartlarında hukuki çözümler üretmeyi amaç edinmiştir.

Tüm avukatlarımız akıcı düzeyde İngilizce bilmekte ve uzmanlık alanlarına göre danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini Türkçe ve İngilizce olarak vermektedir.

Müvekkillerimizin bilgi güvenliği ve hizmetlerimizin kesintisiz ve en etkin şekilde devamlılığı açısından tüm avukatlık hizmetlerimiz, mesleki hata ve sorumluluk doğurabilecek işlemlere karşı sigortalıdır.

Hukuk büroları

Hukuk, Türkiye’de ve dünyada çok geniş bir hizmet alanı bulunan disiplinlerden biridir. Her geçen gün güncellenen kanunlar, yasalar, yönetmelikler, sürekli değişen, yeni yeni ortaya çıkan birçok farklı konu hukukun uygulama alanına girebilir.

Yelpazesi böyle geniş bir alanda hizmet almak istediğiniz hukuki konulara göre avukat tercihlerinizi yaparken birçok farklı kriteri de göz önünde bulundurmanız gerekir. Avukatlar bireysel olarak kendi ofislerinde çalışabildiği gibi; kadrosunda birçok avukatı bulunduran hukuk büroları mevcuttur. Hukuk büroları bazen sadece birkaç hukuk alanında uzmanlaşmayı tercih ederken, genellikle kadrosu daha geniş olan hukuk büroları ise çok farklı alanda hukuki hizmetler verebilirler.

Sadece dava açma ihtiyacınız doğduğunda değil, günlük yaşantımız içerisinde birçok konuda hukuki danışmanlık ihtiyacı da duyabilirsiniz. Hatta öyle ki bazı hukuk büroları, müvekkilleri olan kişilere ya da kurumlara sadece danışmanlık hizmeti vermeyi tercih edebilir.

Hukuk büroları araştırırken dikkat edilmesi gereken en önemi husus, avukat kadrosunun deneyimi olmalıdır. Avukat kadrosu içerisinden sizin ihtiyacınız için en uygun ve doğru avukatın size hizmet verdiğinden de emin olmalısınız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Avukata İlk Soruyu Siz Sormak İster Misiniz?

Avukata Soru Sor