Atla

Şirket Birleşme Ve Devralma


Şirket Birleşme Ve Devralma

Şirket Birleşme Ve Devralma

Şirket Birleşme Ve Devralma

Şirket Birleşme Ve Devralma, Şirket Birleşme Ve Devralma Nasıl Yapılır, Şirket birleşme ve devralmaları, Şirket birleşme ve satın alma

ANONİM ŞİRKET HİSSE DEVRİ SÖZLEŞMESİ


DEVİR EDEN :
DEVİR ALAN :
DEVİR EDİLEN HİSSE
MİKTARI VE DEĞERİ :

DEVİR EDEN: Taraflardan ben ……….. , ....... ………. Ticaret Sicili Memurluğunun ......................sicil numarasında tescilli bulunan ........................................ .................................. unvanlı şirketinin mevcut ............... paya karşılık ........................-TL’lık sermaye hak ve hissemin tamamını .................................-TL bedel ile ...................................... ..........adresinde mukim, T.C. uyruklu şirkete hariçten ortak olarak giren ..................................’ye b...................................umumi suretle ibra ve dava haklarımdan vazgeçtiğimi; beyan, kabul ve taahhüt ederim.

DEVRALAN: Taraflardan ben.........yukarıda devri edenin beyanında yazılı hisseyi devir aldım. Devir bedelinin bu gün haricen nakden ve peşinen ödedim, bu hususta bir borcumun kalmadığını, yukarıda yazılı hisseyi devir edenin beyanlarını aynen kabul ettiğimi, beyan ve taahhüt ederim…../…../…..


DEVİR EDEN DEVİR ALAN
Kaşe Adı Soyadı
İmza İmza

SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
Yorum Bırak