Atla

Tanıma Ve Tenfiz Vekaletname Bilgileri


Tanıma Ve Tenfiz Vekaletname Bilgileri

Tanıma Ve Tenfiz Vekaletname Bilgileri

Tanıma Ve Tenfiz Vekaletname Bilgileri

VEKALET BİLGİLERİMİZ

Avukat İlkay UYAR KABA

Ankara Barosu Baro Sicili: 18613

Adres: Strazburg Caddesi 10/9-10-11-12 Çankaya /ANKARA

 Maltepe Vergi Dairesi 

TANIMA VE TENFİZ DAVASI İÇİN VEKALETNAME

Tanıma ve tenfiz için vekaletin nasıl çıkarıldığından bahsedilecek olusak, tanıma ve tenfiz için vekaletname bulduğunuz ülkede en yakın konsoloslukdan çıkarabilirsiniz. Yada bulunduğunuz ülke noterinde çıkarılması durumunda tercüme ve apostil yapılması gerekmektedir. En son olarak da Türkiyede noterde vekaletname çıkartılabilir.

TANIMA VE TENFİZ DAVASI İÇİN GEREKLİ BELGELER

 • *Yabancı mahkemeler  tarafından verilen boşanma kararının aslı,
 • *Boşanma kararın kesinleşmiş olması ve apostille (özel tasdikname),
 • *Yeminli tercüman tarafından Türkçe’ye tercüme edilmiş ve resmi kurumlar (Noter, Konsolosluk) tarafından tasdik edilmiş onaylı sureti,
 • *Pasaport ve nüfus cüzdan fotokopisi,
 • *Türkiye’de tanıma davası için Vekaletname Bilgileri ile avukata vereceğiniz noter tasdikli veya konsolosluktan resimli boşanma vekaletnamesi  olması gereklidir.
SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
 • Tanıma Ve Tenfiz Vekaletname Bilgileri - Yorum
  Taner -
  28 Aralık 2016

  Tanıma Ve Tenfiz Vekaletname Bilgileri Bu dava konusunda, zarar görmem nedeniyle maddi ve manevi tazminat Nasıl isterim..

  Cevapla
Yorum Bırak