Ankara İlkay Hukuk Bürosu | Ankara Avukat, Boşanma Avukatı, Miras Avukatları Ankara

Ankara Avukat

ANASAYFA

Ankara İlkay Hukuk Bürosu

Ankara İlkay Hukuk Bürosu

Ankara İlkay Hukuk Bürosu

İlkay Hukuk Bürosu Ankara 2006 senesinden beri hizmet veren, Ankara’nın en başarılı hukuk bürolarından biridir.

Ankara İlkay Hukuk Bürosu başarılı davaları ile adından sıkça söz ettirmektedir. Birçok hukuki olayı çözüme ulaştıran İlkay Hukuk Bürosu, Avukat İlkay Uyar Kaba tarafından kurulmuştur.

Kurulduğu günden bugüne kadar profesyonel anlamda müvekkillerine sigortalı olarak hizmet veren İlkay Hukuk Bürosu, profesyonel ekibi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Alanında oldukça başarılı avukatlar beraber çalışan İlkay Hukuk Bürosu, toplamda 13 uzman avukatı ile müvekkillerinin hukuksal sorunlarını çözüme ulaştırmaktadır. Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren İlkay Hukuk Bürosu, danışmanlık hizmetleri için de müvekkilleri ile çalışmaktadır.

İlkay Hukuk Bürosu Çankaya/Ankara

Ankara avukat arayışları için her zaman ilk akla gelen isimlerden biri olan Ankara İlkay Hukuk Bürosu, profesyonel ve titiz hizmet ile birçok dosyasını başarılı şekilde kapatmaktadır.

Sadece alanında uzman ve başarılı kadrosu ile değil, teknik imkanları ve profesyonelliği ile de azimli ve disiplinli olarak uzun yıllardır Ankara’nın en bilinen hukuk bürolarından biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İlkay Hukuk Bürosu, bünyesinde yaklaşık olarak 100 bin dosyayı eş zamanlı şekilde takip edebileceği bir yazılım sistemine sahiptir. Bu sayede hem müvekkilleri hem de avukatlar dosyaları yakından takip ederek, tüm süreçle ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilmektedir.

Ankara’nın En İyi Hukuk Büroları

Ankara avukatları ve Ankara’da avukatlık hizmetleri için en çok rağbet gösterilen ve her zaman müvekkilinin yanında olan İlkay Hukuk Bürosu; birçok farklı alanda uzman şekilde hizmet vermektedir. İlkay Hukuk Bürosu olarak hizmet verilen alanlar:

 • İş Hukuku ile ilgili tüm davalar,
 • Boşanma Davaları,
 • Aile Hukuku,
 • Miras Hukuku,
 • İcra Hukuku,
 • Borçlar Hukuku,
 • Sigorta Hukuku,
 • Ticaret Hukuku,
 • İdare Hukuku,
 • Ceza Hukuku

Hukuk alanında birçok alanda profesyonel olarak hizmet veren İlkay Hukuk Bürosu, müvekkillerini çözüme ulaştırmayı hedefleyen ve her zaman alanında profesyonel olarak hareket eden hukuk büroları arasında bulunmaktadır. Hukuk alanında danışmak almak ve hukuksal sorunlarınızın çözümü için İlkay Hukuk Bürosu’na ulaşabilirsiniz.

İlkay Hukuk İletişim – Adres – Randevu

Bizimle doğrudan irtibata geçebilmeniz için Hukuk Bürosu Ankara Telefon numaramız +90 312 229 25 05 dir. Ayrıca bunun dışında Hukuk Bürosu Çankaya olarak da sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara bölgelesin de bulunan hukuk bürolarımız Sıhhiye Hukuk Bürosu ve Kızılay Hukuk Bürosudur. Avukat ve danışmanlık konularında iletişim sayfamızda bize ulaşabilirsiniz.

Hukuk Bürosu olarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermeyi ve onların her türlü sorununu çözmeyi etkili çözüm yolları oluşturmayı görev edindik. Hukuk alanında ki davalar olan aile hukuku, tazminat hukuku, tüketici hukuku, icra hukuku alanlarındaki sorunlarınız için bizden yardım alabilirsiniz.

Hukuk büromuz işinde iyi ve hedefi olan avukatlar ile çalışmayı her zaman bir amaç edinmiştir. Hukuk Bürosu Ankara İş İlanları sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Hukuk, Türkiye’de ve dünyada çok geniş bir hizmet alanı bulunan disiplinlerden biridir. Her geçen gün güncellenen kanunlar, yasalar, yönetmelikler, sürekli değişen, yeni yeni ortaya çıkan birçok farklı konu hukukun uygulama alanına girebilir.

Yelpazesi böyle geniş bir alanda hizmet almak istediğiniz hukuki konulara göre avukat tercihlerinizi yaparken birçok farklı kriteri de göz önünde bulundurmanız gerekir. Avukatlar bireysel olarak kendi ofislerinde çalışabildiği gibi; kadrosunda birçok avukatı bulunduran hukuk büroları mevcuttur. Hukuk büroları bazen sadece birkaç hukuk alanında uzmanlaşmayı tercih ederken, genellikle kadrosu daha geniş olan hukuk büroları ise çok farklı alanda hukuki hizmetler verebilirler.

Sadece dava açma ihtiyacınız doğduğunda değil, günlük yaşantımız içerisinde birçok konuda hukuki danışmanlık ihtiyacı da duyabilirsiniz. Hatta öyle ki bazı hukuk büroları, müvekkilleri olan kişilere ya da kurumlara sadece danışmanlık hizmeti vermeyi tercih edebilir.

Hukuk büroları araştırırken dikkat edilmesi gereken en önemi husus, avukat kadrosunun deneyimi olmalıdır. Avukat kadrosu içerisinden sizin ihtiyacınız için en uygun ve doğru avukatın size hizmet verdiğinden de emin olmalısınız. (Ankara İlkay Hukuk Bürosu)

Diğer makalelerimize Ankara Avukat sayfamızdan göz atabilirsiniz.

270 Görüntülenme

SORULAR

 1. SUDEM KOÇ dedi ki:

  Bir yargıç, iyi niyetle dinlemeli, akıllıca karşılık vermeli, sağlıklı düşünmeli, tarafsızca karar vermelidir.

 2. ABDURRAHMAN ÜNVER dedi ki:

  Kötü yasalar, zulmün en berbat şeklidir. (Burke)

 3. OLGAÇ KAYNAK dedi ki:

  Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz.

 4. EMEL URAL dedi ki:

  Ankara’da Avukat Adresi İlkay Hukuk Bürosu Bu konu Hakkında güncel Yargıtay kararlarına ihtiyacım var, yardımcı olurmusunuz.

 5. NURCAN EKEN dedi ki:

  Ankara’da Avukat Adresi İlkay Hukuk Bürosu Bu davanın Masrafı ne kadar? Bu dava maliyetli mi bilgi verirseniz sevinirim.

 6. Muhterem dedi ki:

  Ankara’da Avukat Adresi İlkay Hukuk Bürosu Sizden randevu almak istiyorum.Yardımcı olurmusunuz?

AVUKATA SORU SOR

 

Telefon WhatsApp