Atla

Hukuk Danışmalık Bürosu


Hukuk Danışmalık Bürosu

Hukuk Danışmalık Bürosu

Hukuk Danışmalık Bürosu

ANKARA 'da faaliyet göstermekte olan büromuz, kuruluşundan itibaren BİREYSEL ve KURUMSAL nitelikteki müvekkillerinin her türlü hukuksal sorunlarına karşı HIZLI VE ETKİLİ çözüm yolları bulmaktadır.İLK-AY HUKUK BÜROSU tüm hukuksal hizmetleri vermekle birlikte, avukat, avukatlık danışmanlık hizmetleri ile de müvekkillerinin memnuniyetini sağlamaktadır.CEZA HUKUKU, İCRA HUKUKU ve AİLE HUKUKU (BOŞANMA) alanları başta olmak üzere, özel ve Kamu hukukuna ilişkin tüm hukuki sorunlarda gerçek ve tüzel kişilere profesyonel anlamda danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunmaktadır.Hukuk Büromuzda Davalar ve İcra Takipleri İçin Kullanılan Programlar
 • İcra Pro İcra Takip Yazılımı
 • UYAP E-İmza (Tubitak) Avukat Girişi (Vekil olduğumuz Tüm Dosyaları Uyap Üzerinde Görebilme,Bilgilendirme)
 • Müvekkil Dava Ve İcra Takip Programı (Müvekkile verilen Şifre ile Dava ve İcra Dosya Takibi)
 • Avukat Pro Hukuk Yazılımları
 • Sinerji Mevzuat ve İçtihat Programı
 • İlk-Ay Hukuk Bürosu İcra Takip Programı(%75 Başarı Sunan Bir Hizmet ve Alt yapısı Olan Program)
 • İlk-Ay Hukuk Bürosu Dava Takip Programı (Duruşmalarla ilgili Tüm Verilerin ve Kayıtların Hatırlatıldığı Gelişmiş Program)
 •  Bu Programlar Dışında Büromuzda Dava Ve İcraların Tüm verilerinin Kayıt edildiği ve Hatırlatıldığı VERİ KAYIT MERKEZİ 'nde Alt yapı programları ile donatılmış Avukatlarımıza yardımcı olan bir Ekipde hizmet vermektedir.
 
SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
 • Haluk -
  24 Kasım 2016

  Hukuk Danışmalık Bürosu Bu davanın Masrafı ne kadar? Bu dava maliyetli mi bilgi verirseniz sevinirim.

  Cevapla
Yorum Bırak