İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları | Ankara Avukat | İlkay Hukuk Bürosu

İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları

İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları

[vc_row triangle_shape=”no”][vc_column][vc_column_text]İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları Ve Hakkımızda.

İlkay Hukuk Bürosu

2006 yılında Avukat İlkay UYAR KABA tarafından Ankara’da kurulan İlkay Hukuk Bürosu birçok saygın kişi, devlet ve özel kurumlarına hukuki danışmalık, dava ve icra takip kollarında yardım ve hukuki hizmet vermekte, hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

İlkay Hukuk Bürosu olarak tazminat hukuku, aile hukuku, iş hukuku , miras hukuku ve Tüketici hukuku alanlarında birçok davada tecrübe ve başarısı ile tanınmış, birçok kazanılan dava kararlarında farklı ve örnek içtihatlar oluşturmuş, genç, dinamik, araştırmacı, detaycı, çözümcü bir hukuk bürosudur.

Hukuk Büromuzun iletişim sayfamızda büro adres, cep numaralarına, avukat iletişim telefon numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

İlkay Hukuk Bürosuİlkay Hukuk Bürosu – Arabuluculuk

Ülkemizde davaların azaltılması ve sonuçlanma sürelerinin kısaltılması adına uygulamaya geçirilen Arabuluculuk sistemi, yeni olmasına rağmen başarı ile uygulanmaktadır.

Arabuluculuk sistemin başlaması ile bazı davalarda arabulucuya başvuru zorunluluk ve dava açma şartı olarak belirlenmiştir.

İş hukuku alanında işçi alacakları ile işe iade talebinde iş mahkemesine dava açmadan Zorunlu Arabulucuya başvurması gerekli ve zorunlu olmuştur.

Ticari Alacaklar ve uyuşmazlıklarda da geçerli ve zorunlu hale gelen Ticari Arabuluculuk başvurusu Ticaret Hayatında uzlaşma ve çözümcü bir uygulamayı getirmeyi amaçlanmıştır.

Avukat İlkay Uyar Kaba Arabuluculuk Daire başkanlığı siciline kayıtlı olarak 2017 yılından beri Arabulucu olarak görev yapmaktadır.

İlkay Hukuk Bürosu – Danışmanlık

Avukatlık Ve Danışmanlık Hizmetlerinin sunulmasında profesyonel anlayışı benimseyen hukuk büromuz, belli hukuk alanlarına odaklanmış ve hukuk alanında departmanlara ayrılarak branşlaşmış avukat personeli ile hizmet sunmaktadır.

Kira Hukuku Avukatı

Ankara Barosu’ na kayıtlı olarak faaliyet gösteren avukat sayısı yaklaşık 15 bini aşmış durumda.

Türkiye genelinde Barolara kayıtlı avukat sayısı ise 100 Bini aşmış durumda. Bu durum oluşan hukuki ihtiyaca göre şekilleniyor olsa da, her yıl verilen yeni mezunlarla birlikte bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor.

Bununla birlikte bir avukatın girdikleri davaların türlerine göre, belirli alanlara yönelmesi kurumsal hizmet sunmaya ihtiyaç duyulması anlamına da gelebilir.

 

 

Avukatlık Bürosu Ankara

Avukatlık Hizmeti Ve Kurumsallık?

Açılacak davanızın türüne göre farklı kanun ve usullere uyulması gereklidir.

Bu alanlarda daha önce davalara bakmış ve olumlu sonuçlara ulaşmış avukatlar, ilgili davanın ilgili kanunları ile birlikte, hukuki prosedürü ve usulleri hakkında da deneyim ve bilgi sahibi olduğu anlamına gelir.

Ceza ve Hukuk alanlarında açacağınız davanızın türüne göre davanın sonucu, daha hızlı sonuç elde edilmesi ve davayla birlikte korunacak ve kazanılacak haklar konusunda gerekli zamanlarda yapılacak hukuki müdahaleler, doğru bir yöntem izlenmesi ve tüm dava sürecinin doğru yönetilmesi gereklidir.

İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları

Ankara ilinde faaliyet gösteren İlkay hukuk bürosu

Ankara avukat cep numaraları olarak

+90 545 2292505

+90 554 8318182

İlkay hukuk Ankara avukat telefon numaraları ise

+90 312 2292505

+90 312 9950202

AVUKATA İLK SORUYU SİZ SORMAK İSTER MİSİNİZ?

AVUKATA SORU SORUN

Bize Ulaşın
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgileri