Atla

İlk-Ay Hukuk Bürosu Avukatları


İlk-Ay Hukuk Bürosu Avukatları

İlk-Ay Hukuk Bürosu Avukatları

İlk-Ay Hukuk Bürosu Avukatları

İlkay Hukuk Bürosu 2006 yılından itibaren Ankarada araştırmacı, disiplinli çalışmaları ile aile hukuku, tazminat hukuku, iş hukuku, icra hukuku alanında çalışmaları ile tecrübe edinmiştir.

Yapılan işlerin boyutu göz önüne alındığında en küçük hak kayıplarının bile bir işletme için ne kadar büyük sonuçlara yol açabileceği dikkate alındığında yapılan tüm ticari faaliyetlerle ilgili olarak düzenleme yapılması ihtiyacı doğmuştur. Bu nedenle ortaya çıkan ticaret hukuku alanı tüm ticari faaliyet süreçlerinde yaşanan sorunlara çözüm getirilmesinde etkili olmaktadır. Hukuk büromuz deneyimli avukatları sayesinde bu konularda da etkili çözümler getirebilmektedir.

İdare ve vergi mahkemelerinin görevli olduğu konu alanlarını ilgilendiren sorunlara karşılık çalışmaların yapıldığı davalar idare hukuku başlığı altında değerlendirilmektedir. Özellikle karara itiraz noktasında sıklıkla ortaya çıkan ihtiyaçlar için İlk-Ay hukuk bürosu olarak hizmet veriyoruz.

Hukukun ilgilendiği en temel konulardan biri de sözleşmelerden doğan borçlar ile ilgili ortaya çıkan zararların iadesinin sağlanması ve hakların korunması olmaktadır. Kişileri maddi açıdan büyük zararlara ittiği için Borçlar Hukuku kuralları gereği nitelikli çalışmaların yapılması gerekmektedir.

Kişilerin doğrudan kendilerinin güvence olarak öne sürebildiği niteliklerden biri olan sigorta işlemlerinde kişiler hukuki açıdan haklarını koruyabilmek için uyuşmazlıklar ortaya çıktığında dava açma yoluna gidebilmektedir. Sahip olunan sigortalarda yaşanan sorunlara ek olarak yapılması zorunlu sigortalara ilişkin her türlü soruna karşılık sözleşmelerden hareket edilerek tüm uyuşmazlıkların çözümünde İlk-Ay Hukuk Bürosu olarak görev alıyoruz.

İLK-AY HUKUK BÜROSU EKİBİMİZ

 

AVUKATLARIMIZ

AVUKAT İLKAY UYAR KABA

AVUKAT ÖZKAN KARAASLAN

AVUKAT HATİCE ŞİRİN SAĞLAM

AVUKAT ZEYNEL ŞAHİN

AVUKAT BURCU YETİŞOĞLU

AVUKAT BÜŞRA ALTIN

 

 İCRA DEPARTMANI

ÇAĞRI KAĞIT

HİLAL ÖZEL

 

BÜRO YÖNETİMİ SEKRETERİ

GÜLCAN İNCE

IRMAK DOĞAN

SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

İlkay Uyar Kaba ; Aile Boşanma hukuku, Anlaşmalı Boşanma, İşçi Davalarında Arabuluculuk, Miras Hukuku Davaları, icra hukuku, İşçi Tazminat Davaları, Kıdem Ve İhbar Tazminatı, İşe İade, Miras hukuku, Tazminat Hukuku, İş Kazası Tazminat, Trafik Kazası Tazminat Davası gibi faaliyet gösterdiğimiz çalışma alanlarımızın, hukuk büroları arasında önemli bir yer sahibi olmamızı prensiplerimize borçluyuz.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
 • ZELİHA CIBIR -
  7 Ağustos 2016

  İnsanlığın en güzel görevi adalet dağıtmasıdır. (Voltaire)

  Cevapla
 • MİRAÇ KAYAOĞLU ÖZGÜN ŞENLİK -
  13 Ağustos 2016

  İlk-Ay Hukuk Bürosu Avukatları Sözleşme var nasıl bir yasal işlem başvurusunda bulunabilirim ikametim adana yalnız..

  Cevapla
Yorum Bırak