İlkay Hukuk Bürosu Kurumsal | Ankara Avukat

İlkay Hukuk Bürosu Kurumsal

İlk-Ay Hukuk Bürosu Avukatları

İlkay Hukuk Bürosu Kurumsal Bilgilendirme

İlkay Hukuk Bürosu 2006 yılından itibaren Ankara’da araştırmacı, disiplinli çalışmaları ile aile hukuku, tazminat hukuku, iş hukuku, icra hukuku ve tüketici hukuku alanında çalışmaları ile tecrübe edinmiştir.

Hukuk bürosunda 13 Avukat ve 7 yardımcı personeli ile kendi alanlarında departman bazında branşlaşmak suretiyle hizmet sunmaktadır.

2006 Yılından beri Yargıtay Kararlarına konu edilmiş, Karar ve Bilirkişi Raporu Arşivi Mevcuttur.

2013 Yılından beri kendi hukuk yazılımı olan HUKUK BÜROSU YÖNETİMİ programını kendi Ar-Ge merkezi ile faaliyete geçirmiştir.

Avukatlık hizmeti yanında Arabuluculuk hizmeti de sunmaktadır. Avukatlarımızın bir çoğu kendi alanlarında Yüksek Lisans Eğitimini tamamlamış yada eğitimleri devam etmektedir.

İlkay Uyar kaba, Yüksek lisans mezunu olup, Arabulucu, bilirkişi, uzlaştırıcı ve Aile hukuku alanında diploma ve sertifikaları bulunmaktadır.

Yapılan işlerin boyutu göz önüne alındığında en küçük hak kayıplarının bile bir işletme için ne kadar büyük sonuçlara yol açabileceği dikkate alındığında yapılan tüm ticari faaliyetlerle ilgili olarak düzenleme yapılması ihtiyacı doğmuştur.

İlkay Hukuk Bürosu Kurumsal

İlkay Hukuk Bürosu Kurumsal

Bu nedenle ortaya çıkan ticaret hukuku alanı tüm ticari faaliyet süreçlerinde yaşanan sorunlara çözüm getirilmesinde etkili olmaktadır. Hukuk büromuz kendi alanlarında tecrübeli avukatları sayesinde bu konularda da etkili çözümler

İdare ve vergi mahkemelerinin görevli olduğu konu alanlarını ilgilendiren sorunlara karşılık çalışmaların yapıldığı davalar idare hukuku başlığı altında değerlendirilmektedir.

Özellikle karara itiraz noktasında sıklıkla ortaya çıkan ihtiyaçlar için İlk-Ay hukuk bürosu olarak hizmet veriyoruz.

Hukukun ilgilendiği en temel konulardan biri de sözleşmelerden doğan borçlar ile ilgili ortaya çıkan zararların iadesinin sağlanması ve hakların korunması olmaktadır. Kişileri maddi açıdan büyük zararlara ittiği için Borçlar Hukuku kuralları gereği nitelikli çalışmaların yapılması gerekmektedir.

İlkay Hukuk Bürosu Ankara

İlk-Ay Hukuk Bürosu Kurumsal

Kişilerin doğrudan kendilerinin güvence olarak öne sürebildiği niteliklerden biri olan sigorta işlemlerinde kişiler hukuki açıdan haklarını koruyabilmek için uyuşmazlıklar ortaya çıktığında dava açma yoluna gidebilmektedir.

Sahip olunan sigortalarda yaşanan sorunlara ek olarak yapılması zorunlu sigortalara ilişkin her türlü soruna karşılık sözleşmelerden hareket edilerek tüm uyuşmazlıkların çözümünde İlk-Ay Hukuk Bürosu olarak görev alıyoruz. İlk-Ay Hukuk Bürosu Kurumsal

3 SORULAR

 1. ZELİHA CIBIR dedi ki:

  Sevgili dostlar, sizle 10 arkadaşımla gelip tanışmıştık. O günler karamsar olan yüzlerimize şuanda mutluluk verdiniz. Birçok arkadaşım kazandıkları hakları ile geleceklerini düzenlediler. Bir çok insana kazandırdığınız haklar için insanların size ne kadar dua ettiğini tahmin ediyormusunuz. Çok sağolun allaha emanet olun.

 2. MİRAÇ KAYAOĞLU ÖZGÜN ŞENLİK dedi ki:

  İlk-Ay Hukuk Bürosu hukuk alanında Hizmet kalitesini hep en iyisini verme çabasıyla, güvene içinde hizmetlerini sunan, harika bir yer. Sıcak kanlı ve hep güleryüzlü insanlar.

 3. HAKAN YAMAN dedi ki:

  İlkay hukuk yıllardır çalışmalarınızı ve kurumsal çalışmalarınızı hep ilgiyle izledim. Bu hukuk bilgilerinin insanlara ne kadar faydalı olduğunu size anlatamam.
  Hukuk eğer avukat tutmaya müsait olmayan insanlar var ise haklarını nasıl savunacak. Bu konuda devletimizin desteği olması gerekiyor. İlkay hukuk teşekkürler iyi ki varsınız.

AVUKATA SORU SORUN

Bize Ulaşın
BİZE ULAŞIN

İletişim Bilgileri