Atla

Avukatlık ve Danışmanlık Türkiye 


Avukatlık ve Danışmanlık Türkiye 

Avukatlık ve Danışmanlık Türkiye 

Avukatlık ve Danışmanlık Türkiye 

Avukat İLKAY UYAR KABA tarafından Ankarada kurulmuştur. Hukuk büromuz finans, üretim, satış, güvenlik, bilişim başta olmak üzere pek çok ticari işletmenin hukuksal danışmanlık ve temsil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yurtdışında çeşitli ülkelerde yaşayan vatandaşlarımıza hukuksal hizmet ve desteği yıllardır süren gelen güven içerisinde sunmaktadır.

Yurtdışında yapılan boşanma işlemlerinin Türkiye'de geçerli olması için tanıma ve tenfiz davası açılması sonuçlandırılması,

Yine yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye'de emeklilik işlerin yürütülmesi davalarını sonuçlandırılması,

Kira Alacakları,tahliye davalarının takibi, gayrimenkul alım satım sözleşmelerinin hazırlanması ve sonuçlandırılması hizmetleri sunmaktayız.

Avukatlık ve Danışmanlık Türkiye 

Hukuksal platformlardaki ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üreten ve sunan büromuz, konusunda uzman bir ekip, teknolojik altyapısı ve geçmişteki deneyimlerini de ortaya koyarak yoğun olarak TÜRKİYE ANKARA ilinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Gerek bireysel gerekse kurumsal tüm müvekkillerimiz ile doğrudan yakınlık ve iletişimi ilke edinen hukuk büromuz müvekkillerinin haklarını sonuna kadar gözeten, hukuki ilişkilerin de ötesinde dostluğa dönüşen süreçleri yaşamaktadır.

Hukuk Büromuz Ankara Adliyesi yakınında bulunan ofisinde hizmetine devam etmektedir, Konularında uzman avukatlar, bilgi işlem, idari personel olmak üzere yedi kişilik kadrosuyla hizmet kalitesini artırmaktadır.

Hukuk büromuz, Alanlarında deneyimli Avukatlar, çeşitli ofis personeli ve İcra Takip memurlarından oluşan bir ekiple çalışmakta, ayrıca İstanbul ve İzmir'de bulunan irtibat ofislerinde yer alan Avukatlarıyla müvekkillerine güven şeffaf hizmet vermektedir.

Avukatlık ve Danışmanlık Türkiye 

Ankara Hukuk Bürosu

               Günlük hayatta hemen herkesin bazı zamanlarda avukatlara ihtiyacı olmaktadır. Avukat konusunda yardım alabileceğiniz en iyi yerler hukuk bürolarıdır. İlk-Ay hukuk bürosu da size avukat temini yapan hukuk bürolarından bir tanesidir.

Hukuk Bürosu Ankara olarak her türlü konuda size yardımcı olmaktayız. Bizimle doğrudan irtibata geçebilmeniz için Hukuk Bürosu Ankara Telefon numaramız +90 312 229 25 05 dir. Ayrıca bunun dışında Hukuk Bürosu Çankaya olarak da sizlere hizmet vermekteyiz.

Diğer bölgelerde bulunan hukuk bürolarımız ise Sıhhiye Hukuk Bürosu ve Kızılay Hukuk Bürosudur. Bizimle irtibata geçmek isterseniz bu şubelerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

               Hukuk Bürosu olarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermeyi ve onların her türlü sorununu çözmeyi kendimize bir görev edindik. Sizde bizimle irtibata geçerek bizden yardım alabilirsiniz.

               Hukuk büromuz işinde iyi ve hedefi olan avukatlar ile çalışmayı her zaman bir amaç edinmiştir. Sizde kaliteli ve refah bir yerde çalışmak isterseniz Hukuk Bürosu Ankara İş İlanları sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Sizde bizimle çalışmaktan zevk alacaksınız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

ÖZET: Şikayete konu edilen çekin ibrazı tarihinde bankada karşılığının bulundurulmaması dolayısıyla karşılıksız çek keşide etme suçundan şirket yetkilisi hakkındaki müşteki vekilinin şikayeti üzerine dosya üzerinden verilen istinaf başvurusuna konu karar ile, çek hesabı (sahibi) tüzel kişinin yönetim organlarının açık kimlik bilgilerini içermeyen dava dilekçesinin reddine karar verilmiş ise de,

Müşteki vekilinin şikayet dilekçesine ekli 29/12/2016 tarihli Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi fotokopisinde şirket yetkilisinin isminin açıkça gösterildiğinin anlaşılması karşısında davanın esası hakkında karar verilmesi gerekirken dosya incelenmeden ve dosya üzerinden yapıldığı belirtilen inceleme ile, dosya kapsamındaki bilgi ve belgelerle de uyumsuz olarak dava dilekçesinin reddine karar verilmesi nedeni ile davanın esası yönünden hükmün gerekçesiz olmasından hükmün bozulmasına karar verilmiştir.


BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
  • Avukatlık ve Danışmanlık Türkiye  - Yorum
    MERİH ALTUNOK -
    4 Ekim 2016

    Türkiye Avukatları Türkiyede Avukat Avukatlık Bu davanın sonuçlanması ve süresini merak ediyorum..

    Cevapla
Yorum Bırak