İlkay Hukuk Adres Ve İletişim Sayfası

İlkay Hukuk Adres Ve İletişim Sayfası

İlkay Hukuk Bürosu İletişim Sayfası

İlkay hukuk bürosuna ait iletişim sayfasına erişim sağlayarak dilerseniz resmi web sayfası üzerinden bizimle iletişime geçebilir dilerseniz de sabit hat ve avukatlarımızın cep telefonu bilgilerine kolayca sahip olabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan farklı alanlara ait kapsamlı makalelere göz atarak davanızla ya da hukuki uyuşmazlıklarınızla ilgili konularda ön bilgilendirme sahibi olabilir, büromuzu arayarak hukuki uyuşmazlıklarınız ve danışmanlık hizmetlerimizle ilgili avukatlarımızdan randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İlkay Hukuk Bürosu İletişim Numaraları ve Adresi

İlkay Hukuk Bürosu Ankara’nın en gözde semtlerinden Çankaya’da Eti Mahallesi, Starzburg Caddesi No:10 Daire:9 ‘da sizlere hizmet vermektedir. Hukuki uyuşmazlıklarınız ya da açmak istediğiniz davalarla ilgili yüz yüze bilgi almak için büromuza ulaşarak randevu alabilir, ön bilgilendirmelerde bulunabilmemiz için bize ulaşarak kafanıza takılan soruları iletişim numaralarımız ve resmi internet adresimiz üzerinden bize sorabilirsiniz.

İlkay Hukuk Bürosu’na mesai saatlerimiz içinde ulaşabileceğiniz sabit ve cep telefonu numaralarımız şunlardır:

  • 0312 995 02 02
  • 0312 229 2505
  • 0545 229 2505
  • 0554 831 8182
  • 0554 831 8183

İlkay Hukuk Bürosu Avukat Danışmanlık Hizmetleri

2006 yılından bu yana hukuk alanında hizmet veren İlkay Hukuk Bürosu müvekkillerinin ve diğer kişilerin kolayca avukatlara ve ilgili departmanlara erişim sağlayabilmeleri için sabit hat ve cep telefonlarıyla hizmet vermektedir. Davanıza bakan avukatlarımızla güçlü bir iletişime sahip olmanız için tüm teknolojik olanakları kullanabilir sabit hat, cep telefonu, mail ve sosyal ağlardan İlkay Hukuk Bürosu’na kolayca ulaşabilirsiniz.

İlkay Hukuk Bürosu uyuşmazlıklarınıza ve davalarınıza çözümler üretirken karşılaşılan problemleri ve gelinen aşamaları güncel olarak sizinle paylaşmakta ve karşılaşabileceğiniz risklerle ilgili size önleyici avukatlık hizmeti sağlamaktadır. Geçmişten gelen tecrübeleriyle hizmet veren kaliteli personeli sayesinde sizleri bilinçlendiren İlkay Hukuk Bürosu ileride yaşayabileceğiniz hukuki sorunlarla karşılaşmadan önce sizlere ihtiyacınız olan konularda bilgi vermektedir.

İlkay Hukuk Bürosu Çalışma Saatleri

İlkay Hukuk Bürosu Çankaya/ Ankara Avukat hizmet vermektedir. Hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında yüz yüze görüşme imkanına sahip olacağınız büromuzda hafta sonu yalnızca cumartesi günleri 09.00-15.00 saatleri arasında çalışmaktayız. Pazar ve tatil günleri kapalı olan büromuzda avukatlarımızla görüşme yapmak için önceden randevu almanızda yarar vardır. Hukuk alanında yaşadığınız sorunlarla yanıtlar bulmak için internet sitemizde bulunan makalelere göz atabilir ve bize ulaşarak dava süreçleriniz veya hukuki uyuşmazlıklarınızla ilgili sorularına yanıt bulabilirsiniz.

Bu haber toplam 377 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
İLETİŞİM: 0 312 229 25 05 CEP: 0 545 229 25 05 ADRES : Adres: Eti, Strazburg Cd. N:10/9, 06101 Çankaya/Ankara