İlkay Hukuk Kurumsal Sayfası

Kurumsal hukuk büroları Ankara konumunda bulunan hukuk büromuz 2006 yılından beri Kurumsal Avukatlık hizmetinin yanında Hukuksal danışmanlık ve Arabuluculuk hizmetlerini sunmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=rMwg4pleIyk İlkay Hukuk Bürosu 2006 yılında İlkay UYAR KABA tarafından Ankara’da kurulmuştur. Bireysel ve kurumsal müvekkillere 13 yıldır hukuki hizmet veren İlkay Hukuk;
 • Avukatlık,
 • Danışmanlık,
 • Arabuluculuk
İlkay hukuk bürosu deneyimli ekibiyle ihtiyacınız olan alanlarda çalışmalar yürütmekte ve sorunlarınıza akılcı, pratik, yenilikçi ve kalıcı çözümler üreterek taleplerinize cevap vermektedir. Davanın yalnız başlatılmasında değil tüm hukuki aşamalarda müvekkillerin bilgilendirilmesi ve dava sürecine dair merak edenlerin paylaşılmasında ulaşılabilir olmayı hedefleyen büromuz zorlu süreçleri profesyonel bir şekilde atlatmanız da sizlere yardımcı olmaktadır.

AGİ Nedir Nasıl Alınır 2019

Hukukun üstünlüğünü benimseyen her biri alanında profesyonel avukatları ve eğitimli yardımcı personeli ile İlkay Hukuk Bürosu etik ilkelere saygılı, dürüstlüğü içselleştirmiş kurumsal yapısı ve 13 yıllık tecrübesiyle yalnız davanız ile ilgili sorunlarınıza çözüm üretmekle kalmıyor. Kişisel ve kurumsal analizlerini gerçekleştirerek değişen kanunlar ve mevzuatlar ışığında ileride karşılaşılması muhtemel sorunlarınıza da Proaktif ve yenilikçi çözümler üretmeyi amaçlamaktadır.

İlkay Hukuk Çalışma Prensiplerimiz

İlkay Hukuk Bürosu olarak bizler yalnızca uzmanlaşmış olduğumuz hukuk dallarıyla ilgili sizlere hizmet vermekteyiz. Ekip çalışmasını içselleştirmiş uzman avukat kadromuz yalnızca deneyimleriyle değil yenilikçi ve araştırmacı kimlikleriyle de uyuşmazlığın detaylarına vakıf olarak aradığınız hukuki çözüme aracılık etmekte haklarınızın korunması bakımından büromuz ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Teknolojik alt yapıya sahip akıllı büro yönetim programımız sayesinde dava süreçleriniz otomatik olarak büromuzda kontrol edilmekte davanızın gecikmesini engelleyici tedbirler alınarak davanızın hızlı ve arzu edilen sonuçlar elde edilecek bir şekilde takibi yapılmaktadır. Araştırmacı bir ruhla 13 yıldır hizmet veren büromuz herhangi bir hukuki sorun ve uyuşmazlıklar da dosyanızın tüm detaylarına inerek emsal kararlar da dahil olmak üzere alt yapısındaki tüm imkanları kullanmakta en güncel mevzuata uygun savunma ve stratejilerle beklentiniz olan hukuk hizmetine sahip olmanıza aracılık etmektedir.

İlkay Hukuk Faaliyet Alanlarımız

Hukuk alanın farklı ihtiyaçlara göre branşlara ayrılmasını esas alan İlkay Hukuk Bürosu, departmanlara ayrılan kurum içi yapısıyla ekip çalışmasını aynı çatı altında birleştirmiş avukatlık bürosu olma özelliği göstermektedir. İlkay hukuk;
 • Aile Hukuku,
 • İş Hukuku,
 • Miras Hukuku,
 • İcra Hukuku,
 • Borçlar Hukuku,
 • Sigorta Hukuku,
 • Kira Hukuku,
 • Ticaret Hukuku,
 • İdare Hukuku,
 • Ceza Hukuku
  Gibi birçok alanda kendi alanında uzman profesyonel avukatlarla hizmet vermektedir. Belirtilen alanlara ait hukuki süreçler ve uyuşmazlıklar ile ilgili büromuza ulaşarak bilgi sahibi olabilir, büromuzun teknolojik ve teknik alt yapısından istifade ederek sorunlarınıza hızlı ve etkin çözümler üretilmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Kurumsalİlkay Hukuk Bürosu Kurumsal

"İlkay" ismi ve logosu ile hukuk hizmetleri alanında Patent ve Marka kurumunun ilgi yazısı gereği tüm hakları tarafımıza aittir.

Ankara ve İstanbul illerinde İlkay Hukuk veya Avukatlık ibaresini kullanarak hizmet sunan yerlere itibar edilmemesini özellikle rica ediyoruz.

İlkay Hukuk Akıllı Büro Yönetim ve Yazılım Programı

İlkay hukuk bürosu olarak tüm tecrübemizin aktarıldığı tamamen kalabalık avukatlık ofislerinin yönetilmesi ve dava sürecinin takibini yaparak otomatik görev ataması yapabilen, Akıllı Program AR-GE birimimiz tarafından hazırlanarak yazılım süreci tamamlanmıştır.

Akıllı Hukuk Büro Yönetim Programı Nedir

"Akıllı Hukuk Büro Yönetim " programı  Tüm dava aşamaları otomatik kontrol edilmekte, davaların hedeflenen süreler içerisinde tamamlanması için teşvik edici hatırlatmalar yapılarak, dava aşamalarındaki gecikme, davanın uzamasının önüne geçecek sebeplerin tespiti ve giderilmesi açısından Avukat yardımcısı olarak önemli görev yapmaktadır.

Web tabanlı da çalışabilen programımızın AR-GE birimi tarafından geliştirme çalışmaları sürmektedir.

Departmanlara Ayrılmış Kurumsal hukuk büroları Ankara

İlkay Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimizin yaşadıkları hukuki sorunların çözümünde başarılı ve olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlamak adına, 13 yıldır hukuk alanın da edindiğimiz tecrübe ile çalışma alanlarımızı hukuki konular da departmanlara ayrılmış birimler ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Kurumsal hukuk büroları Ankara konularını okuyabilirsiniz.

"Hayatlarında hiçbir başarı gösteremeyenler, kendilerini başkalarının başarılarını küçültülmek ile teselli ederler"

İLK-AY hukuk bürosu olarak kalitemizi yükselterek kurumsal olarak hizmetlerimize devam etmeyi hedefliyoruz.

"Eleştiri kırmadan ve İncitmeden olursa, Eleştirilen hem Eleştirildiğini Bilir, Hem İncinmez, Hemde Eleştirilerinizi Önemser."

Makalemizde İlkay hukuk Bürosu Kurumsal hukuk büroları Ankara konusu yer almıştır. Diğer bilgilendirici makaleler için Ankara Avukat ve Boşanma Avukatı sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.