AraWhatsapp

KURUMSAL – İLKAY HUKUK BÜROSU

Avukat İlkay Uyar Kaba tarafından kurulan İlkay Hukuk Bürosu Ankara’da 2006 yılından beri aktif bir şekilde hizmet vermektedir.

Her biri kendi alanında deneyimli ve güncel gelişmeler karşısında kendini yenileyebilen avukatlardan oluşan personel kadrosu ile İlkay Hukuk Bürosu hızlı ve etkili çözümlerin alınmasında önemli rol oynamaktadır.

 

KurumsalKurumsallık ve Marka Değeri

 

“İlkay” ismi ve logosu ile hukuk hizmetleri alanında Patent ve Marka kurumunun ilgi yazısı gereği 10 yıllığına tüm hakları tarafımıza aittir.

Ankara ve İstanbul illerinde İlkay Hukuk veya Avukatlık ibaresini kullanarak isim hakkımızı ihlal eden bürolar hakkında yaptığımız başvurular devam etmektedir.

İlkay Hukuk Akıllı Büro Yönetim ve Yazılım Programı

 

İlkay hukuk bürosu olarak tüm tecrübemizin aktarıldığı tamamen kalabalık avukatlık ofislerinin yönetilmesi ve dava sürecinin takibi yaparak otomotik görev ataması yapabilen, Akıllı Program ARGE birimimiz tarafından hazırlanarak yazılım süreci tamamlanmıştır.

“Akıllı Hukuk Büro Yönetim ” programı  Tüm dava aşamaları otomotik kontrol edilmekte, davaların hedeflenen süreler içerisinde tamamlanması için teşvik edici hatırlatmalar yapılarak, dava aşamalarındaki gecikme, davanın uzamasının önüne geçecek sebeplerin tespiti ve giderilmesi açısından Avukat yardımcısı olarak önemli görev yapmaktadır. Web tabanlıda çalışabilen programımızın ARGE birimi tarafından geliştirme çalışmaları sürmektedir.

Hukuk Yönetim Programımız, meslektaşlarımızın talep etmesi halinde büromuzda bilgi paylaşımı açısından kendilerine sunumu yapılmaktadır.

İLK-AY hukuk bürosu geçmişinden gelen tecrübelerini bugüne aktararak, uzun zamandır beraber çalışan ekip ile araştırmacı, her konuda detay arayan, her davada başarıyı düşünen, faaliyetlerini güven içerisinde yürüten kurumsal bir hukuk bürosu olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Hukuki açıdan tüm teknolojik ve teknik altyapı ortamının sağlanmış olmasından dolayı hukuksal sorunlara karşı hızlı ve etkili çözüm üretmek mümkün olmaktadır.

İlkay Hukuk Bürosu olarak müvekkillerimizin daha olumlu sonuçlar alması ve kendilerinin yaşadıkları hukuki sorunların üzerine daha detaylı bir şekilde eğilmenin mümkün olması için hukuki konulara göre ayrılmış departmanlar vasıtasıyla hizmetlerimizi sunuyoruz.

Bu sayede hukuki açıdan olayların incelenmesinde verimi artırırken aynı zamanda uzun süren hukuki süreçlerle ilgili olarak zaman kaybının önüne geçebiliyoruz.

Her bir avukatın kendi alanına göre özel olarak çalışmasını sağlamak amacıyla ayrılmış olan departmanlardan bazı şunlar olmaktadır:

Şirket Danışmanlığı, Tazminat Hukuku, Ticaret Hukuku, İcra Departmanı, Aile Hukuku, Miras Hukuku, departmanları şeklinde uyguladığımız çalışma sistemi sayesinde müvekkillerimizin sorunlarına daha rahat eğiliyoruz.

Her geçen gün değişen yasalar, usuller ve maddelere göre kendini güncel tutabilmesi adına tüm personelimiz için teknolojik anlamdaki imkanları rahatlıkla kullanabileceği alanlar yaratıyoruz.

Böylece hukuki sorunların çözümlerinde en başarılı sonuçları almak mümkün olabiliyor.

“HayatIarında hiçbir başarı gösteremeyenIer, kendiIerini başkaIarının başarıIarını küçüItmekIe teseIIi ederIer”

Teknolojinin yanı sıra en iyi gelişmenin ancak personelin eğitimi ile olabileceğinin bilincinde olan hukuk büromuz bu anlamda da kurum içindeki eğitimlerini devam ettirmektedir.

Bu sayede hukuk bürosunda görevli olan tüm personelin kendini geliştirmesi ve ihtiyaç duyulan alanlarda en yüksek verimle çalışması mümkün oluyor.

Hukuki sorunların çözümünde avukatlara, personellere teknik açından neler gerekiyorsa hukuk büromuz bu araçları en kısa sürede temin ederek kullanıma sunmaktadır.

Günün en çok ihtiyaç duyulan özelliklerinden olan teknoloji ile birlikte insan kaynağının da geliştirilmesinin sağlandığı bir hizmet anlayışı ile müvekkillerimize ulaşmaya gayret ediyoruz.

Dinamik, genç ve güncel bilgilerle donatılmış olan kadrosuyla hukuk büromuz her türden sorun için başvurulabilecek güvenilir bir kurum olmaktadır.

İLK-AY hukuk bürosu olarak kalitemizi yükselterek kurumsal olarak hizmetlerimize devam etmeyi hedefliyoruz.

“Eleştiri kırmadan ve İncitmeden olursa, Eleştirilen hem Eleştirildiğini Bilir, Hem İncinmez, Hemde Eleştirilerinizi Önemser.”