İlkay Hukuk Hakkımızda

İlkay Hukuk Hakkımızda
Hakkımızda Kurumsal Hukuk Büroları | İlkay Hukuk Bürosu ANKARA ‘da faaliyet göstermekte olan büromuz, kuruluşundan itibaren BİREYSEL ve KURUMSAL nitelikteki müvekkillerinin her türlü hukuksal sorunlarına karşı HIZLI VE ETKİLİ çözüm yolları bulmaktadır. Avukat İLKAY UYAR KABA tarafından Ankarada kurulmuştur. Hukuk büromuz finans, üretim, satış, güvenlik, bilişim başta olmak...
İlkay Hukuk Hakkımızda; ANKARA ilinde faaliyet gösteren hukuk büromuz, kuruluş tarihi olan 2006 yılından beri BİREYSEL ve KURUMSAL özelliklere sahip müvekkillerine Hukuk alanında yaşadıkları uyuşmazlıklara HIZLI VE ETKİLİ çözüm yolları bulmaktadır. Hukuk Büromuz Kurucu Avukat İlkay UYAR KABA tarafından Ankara'da kurulmuş olup 13 yıldır her gün büyüyen gelişen kurumsal hukuk bürosudur. Avukat Mesleki Sigorta İle Müvekkillerin Oluşacak Zararları En aza İndiriyoruz Avukatlık ve danışmanlık süreçlerinde, davanın takibi yapılırken ve sonuçlandırılması esnasında ortaya çıkacak mesleki konular da eksiklik ve ihmal nedeniyle ortaya çıkacak zararlar Mesleki Sigorta ile Ortadan kaldırıyoruz. Hukuksal Uyuşmazlıkları 13 Yıllık Deneyim Ve Tecrübe ile Çözüme Hukuksal uyuşmazlıklarda çözüme yönelik güncel kanun maddeleri ve yargı kararları ışığında çözümler üreterek başarı sağlıyoruz. Hukuk büromuz, teknolojik altyapısı ve geçmişteki 13 yıllık deneyim ve tecrübelerini ortaya koyarak yoğun olarak iş hukuku, aile hukuku, tazminat hukuku, miras hukuku, tüketici hukuku ve icra hukuku alanlarında ANKARA ilinde faaliyetlerine devam etmektedir. Hukuk alanında branşlaşmış departmanlara ayrılarak tecrübe edindiğimiz konular üzerinde yoğunlaştık. Her departman avukatlarını çalıştığı departman konusunda sertifika ve kurslar ile desteklenmektedir. Her departmanın uzun yıllardır alınmış yargı kararları ve yargıtay kararlarına içtihat oluşturmuş karar ve bilirkişi arşivi mevcuttur.

Hukuk Bürosu Yönetim Yazılım Programı

Hukuk büromuzda oluşturduğumuz Ar-Ge ve yazılım bölümümüzde yıllardır üzerinde çalıştığımız Hukuk Bürosu Yönetim programımız ile tüm davaların hedef süreleri doğrultusunda, akıllı hatırlatmalar ile dosya takibi, duruşma takibi ve bilgilendirme sistemi oluşturuyoruz.

İlkay Hukuk Hakkımızda

İlkay hukuk bürosu olarak, avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunarken öncelik Hukuk sorunlarında mutlu insan profili önceliktir. Bu profilimiz doğrultusunda müvekkillerimiz ile doğrudan yakınlık ve iletişimi ilke edindik. Müvekkillerimizin haklarını sonuna kadar gözeten, hukuki ilişkilerin doğru iletişim ve yakınlık kurularak zaman içinde dostluğa dönüşen süreçler yaşanmaktadır.

Ulaşım ve Hızlı Hizmet

Hukuk büromuz avukatlık ve danışmanlık hizmeti sunarken, uyuşmazlık yaşayan müvekkillerin kolay ulaşım sağlamaları nedeniyle, özel araç, toplu taşıma, metro duraklarına yürüme mesafesinde olup Ankara'nın merkezi noktasında Kızılay Sıhhiyede bulunan Ankara Adliye Sarayının yakınında hizmet sunmaktadır. Ortaya çıkmış veya Çıkacak Uyuşmazlıklarda Ulaşılır Olmak Müvekkillerin bizlere daha hızlı ve kolay ulaşımını sağlamak adına, büro için sabit ve cep telefonları, mail, WhatsApp gibi teknolojinin tüm imkanları kullanılmaktadır. Hukuk büromuz ile 50 adet iletişim yöntemi vardır. Hukuk Departman Avukatları Ve Yardımcı Personelleri Hukuk büromuzda kurumsal hizmet sunmanın mutluluğunu yaşarken, oluşturduğumuz 7 Hukuk departmanın da  ile 13 avukat ve 7 yardımcı personel kadrosuyla hizmet kalitesini artırmaktadır.
Hukuk alanında insan odaklı çalışmalarımızda hiç bir ayrım yapmadan, Dürüstlüğe ve hakka olan inancımızla doğrultusunda prensiplerimizden ödün vermeden başarıyla hep ileriye yürümeyi hedeflemekteyiz.
İLK-AY Hukuk Bürosu olarak kurumsal ve ülkemizde yer etmiş Şirketlerle çalışmaktayız. Adımızın kurumsal şirketlerle yan yana anılması bizleri daha öz güven sağlamakta ve başarıya götürmektedir

Web Sayfamız İçin Yasal Uyarı

Önemli Not: Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9'da belirtilen 'Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her türlü ortamda, Avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık unvanın gerektirdiği saygı ve güvene', Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen Avukatlık Meslek Kuralları'na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir' ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır. Diğer maka lelerimize Ankara avukat sayfamızdan göz atabilirsiniz

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.