İlkay Hukuk İSO 9001 Belgesi

İlkay Hukuk İSO 9001 Belgesi
İlkay Hukuk İSO 9001 Belgesi | İlkay Hukuk Bürosu İSO 9001 2008 Kalite Yönetimi Sertifikası İLKAY HUKUK BÜROSU Olarak; Avukatlık Ve Hukuk Bürosu Yönetim ve işleyişi uluslararası düzeye çıkarmak ve müvekkillere daha profosyonel kaliteli hizmet sunmak için İSO 9001 belgesi alınmıştır.
İlkay Hukuk İSO 9001 Belgesi Nedir? İlkat Hukuk Bürosu için İSO 9001 belgeleri mevcuttur. İlkay Hukuk İSO 9001 Belgesi kalite yönetimi sertifikası olan Avukatlık ve Hukuk Bürosu Yönetim ve İşleyişi uluslararası düzeye çıkarmayı sağlayan belgelerdir. Müvekkillere daha sağlıklı, daha uzman ve daha profesyonel hizmet sunmak adına alınan İSO 9001 belgesi ile hukuki sorun ve problemlerde profesyonel bir seyir izliyoruz.

İSO 9001 Belgesi Ne İşe Yarar?

İSO 9001 belgesi sayesinde Avukatlık, Arabuluculuk ve Danışmanlık alanlarında hızlı bir şekilde en başarılı sonuçları elde etmek için profesyonel kadromuzla sizlere hizmet vermekteyiz. İlkay Hukuk Bürosu, 2006 senesinde Ankara’da kurulmuştur. Avukat İlkay Uyar Kaba tarafından kurulan İlkay Hukuk Bürosu, dinamik ve güçlü kadrosu ile sizlere hizmet vermekten mutluk duymaktadır. İlkay Hukuk İSO 9001 Belgesi ile hizmet kalitesi bakımından da belgeye sahiptir. İlkay Hukuk Bürosu aracılığı ile uzman kadromuz:
  • Aile Hukuku,
  • İş Hukuku ve İşçi davaları,
  • Miras Hukuku ve Miras Davaları,
  • İcra hukuku,
  • Borçlar hukuku,
  • Sigorta hukuku,
  • Ticaret hukuku,
  • İdare hukuku,
  • Ceza hukuku alanlarında profesyonel bir hizmet vermektedir.

İlkay Hukuk Bürosu Faaliyet Alanları

Ankara hukuk bürosu olarak tercih edebileceğiniz İlkay Hukuk bürosu aracılığı ile hukuki konularda danışmanlık alabilir ya da uyuşmazlık sebepleriyle dava açabilirsiniz. İkamet edilen şehir dışında İlkay Hukuk bürosu, Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. Ankara’da yaşanan tüm hukuksal anlaşmazlıklar ve gerekçelerle İSO 9001 Belgesine sahip olan İlkay Hukuk Bürosu ile çalışabilir ve efektif sonuçları alabilirsiniz. Çeşitli durumlarda ve davalarda avukatla çalışmak zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak mahkemeye teslim edilecek olan dilekçelerinin uygun bir uslup ile yazılmış olması gerekir. Özellikle önemli davalarda bu dilekçelerin usulüne uygun olarak hazırlanmaması davanın kaybedilmesi ya da reddedilmesi için geçerli sebepler arasında bulunur. Bu gibi durumları yaşamamak adına alanında uzman avukatlar ile süreci kontrol altında tutmak gerekir. İlkay Hukuk Bürosu İso 9001 Belgesine sahip olan ve 2006 senesinden beri proaktif bir şekilde hizmet sunan, Ankara’nın en başarılı bürolarından biri olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

İSO 9001 Belgesi Nedir?

Sizlerle ilk defa 2006 yılında Ankara’da, Avukat İlkay Uyar Kaba’nın büromuzu kurmasıyla tanıştık. Birlikte çıktığımız bu yolda güvenilir, saygın, bilgili ve emin adımlarla yürüdük. Dinamik ve güçlü kadromuzla, sizlerin güvenini kazanmayı amaç edindik. Hukuk, şaşılmaması gereken doğrulardan ve asla hata yapılmaması gereken yollardan inşa edilir. Bu inşanın temelini, sağlam prensiplerimizle kurduk ve bugün onu sizin geleceğiniz için muhafaza ediyoruz. Kadromuz çatısı atlında sizler için avukatlarımızın yanı sıra adliye personelleri, ofis personelleri, icra ve takip memurları da bize emanet ettiğiniz yarınınız için çalışmaktadırlar. | İlkay Hukuk İSO 9001 BELGESİ

Hukuk Bürosu Kurumsal Belgeler

Hukuki bir konuda danışmanlık almak ya da bir uyuşmazlık nedeniyle dava açmak isterseniz, hukuk büroları sizin için en doğru adreslerdir. Bulunduğunuz şehirde ya da hukuki desteğe ihtiyaç duyduğunuz olayların yaşandığı her yerde mutlaka bir hukuk bürosuna, avukata erişmeniz mümkündür. Örneğin, Ankara’da açılacak bir dava için Ankara hukuk büroları araştırabilir. En doğru ve efektif hizmet Ankara hukuk büroları tarafından verilecektir. Avukatlar, her ne kadar bir şehrin barosuna kayıtlı olsa da Türkiye’nin her bölgesinde hizmet verebilirler. Ancak kanunlar çerçevesinde bazı davaların açılması için, hukuki sürecin yürütüleceği bölgedeki adliyelerde dava açılması gerekir. Aile Mahkemeri ya da Asliye Hukuk Mahkemeleri tarafından görülen boşanma davaları, eşlerin ya da eşlerden birinin ikamet ettiği adresin bağlı olduğu adliyelerdeki mahkemelerde açılabilir. O nedenle Ankara’da ikamet ederken boşanma kararı alan bir çift,  Ankara’da bağlı olduğu Aile Mahkemesine başvurmak zorundadır. Hal böyleyken, avukatlık hizmeti için en makul avukatlık hizmeti de Ankara hukuk büroları olacaktır. Gerek fiziki erişim kolaylığı, gerekse avukatın bölge tecrübesi ve hakimiyeti düşünüldüğünde; avukatlar, davacılar ve davalılar için en makul durumdur. | İlkay Hukuk İSO 9001 BELGESİ Diğer makalelerimize Ankara avukat sayfamızdan göz atabilirsiniz.

Bu haber toplam 296 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
İLETİŞİM: 0 312 229 25 05 CEP: 0 545 229 25 05 ADRES : Adres: Eti, Strazburg Cd. N:10/9, 06101 Çankaya/Ankara