Türkiye Avukatları - Türkiye'de Avukat - Avukatlık

Türkiye Avukatları - Türkiye'de Avukat - Avukatlık
Türkiye Avukatları - Türkiye'de Avukat - Avukatlık | Avukat İLKAY UYAR KABA tarafından Ankara'da kurulmuştur. Hukuk büromuz finans, üretim, satış, güvenlik, bilişim başta olmak üzere pek çok ticari işletmenin hukuksal danışmanlık ve temsil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yurtdışında çeşitli ülkelerde yaşayan vatandaşlarımıza hukuksal hizmet ve desteği yıllardır süren gelen...
Türkiye Avukatları - Türkiye'de Avukat - Avukatlık Hizmetleri nelerdir? Türkiye Boşanma İcra İş Miras Avukatları Hangi Davaları Sonuçlandırır?  Türkiye’de en iyi avukatlar için araştırma yaparken, hukuk alanına göre araştırma yapmak gerekir. Her avukatın kendine has bir uzmanlık alanı bulunmaktadır. Boşanma ve miras hukuku gibi farklı dallarda uzmanlaşmış olan avukatlarla çalışmak bu gibi özel davalarda oldukça önemlidir. Türkiye Boşanma İcra İş Miras Avukatları alanında oldukça başarılı avukatlarla çalışmak mümkündür. Boşanmalarda, icralarda ya da miras konularında daha önce deneyimi olmuş ve bu alanda başarılı avukatlarla çalışmak hem dava süresini oldukça kısaltır hem de dava süresince psikolojik yıpranma oranlarını minimuma indirir. İlkay Hukuk Bürosu olarak 2006 senesinden beri Türkiye ve Ankara kapsamında tüm ilçe ve illerde avukatlık hizmetleri için müvekkillerimizin yanındayız. Hem bireysel hem de kurumsal nitelikteki müvekkillerimiz için her türlü hukuksal sorunu çözüme kavuşturma amacındayız.

İlkay Hukuk Bürosu Ankara Türkiye

İlkay Hukuk Bürosu Ankara kapsamında modern hukuk sistemi dahilinde tüm konularda çözümleri ile yanınızdayız. Aile hukuku kapsamında evlilikler ve evlilik birliğinin sonlandırılması ile ilgili tüm konularda hizmet vermektedir. Türkiye’de ve yurtdışında açılacak olan boşanma davalarında da uluslararası hakimiyeti ile müvekkillerini desteklemektedir.

Miras Hukuku Avukatlık Hizmetleri Türkiye

İlkay Hukuk Bürosu yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlarının boşanma ya da miras konularında da hizmet vermektedir. Türkiye kapsamında miras hakları konusunda danışmanlık ve bilgi dışında yasal hak talepleri konusunda da müvekkillerini bilgilendirmektedir. Bu konuların dışında vasiyetlerin hazırlanması ve hazırlanmış olan vasiyetlerin tenfiz açılması, mirasın reddedilmesi gibi tüm konular için İlkay Hukuk Bürosu’ndan destek alabilirsiniz. Danışmanlık konularının yanı sıra:
  • Yapılan yatırımların hukuksal boyutları,
  • Gayrimenkul alımları,
  • Kira sözleşmelerinin hazırlanması,
  • Ödenmiş kiraların takibi,
  • Ödenmeyen kiraların temin edilmesi,
  • Tahliye aşamaları gibi her noktada İlkay Hukuk Bürosu aracılığı ile hizmet ve bilgi alabilirsiniz.
Yurtdışında farklı ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız tüm hukuksal hizmet ve desteği uzman ekibimiz aracılığı ile alabilir. Tanıma ve tenfiz davalarından, miras davalarına kadar her konuda, farklı uzmanlık alanları olan ekibimizle hizmetinizdeyiz. Kira alacakları ya da tahliye davaları konularında sözleşmelerinin hazırlanması ve sonuçlandırılması için de bizlere ulaşabilirsiniz. Türkiye Avukatları - Türkiye'de Avukat - Avukatlık Avukat İLKAY UYAR KABA tarafından Ankara'da kurulmuştur. Hukuk büromuz finans, üretim, satış, güvenlik, bilişim başta olmak üzere pek çok ticari işletmenin hukuksal danışmanlık ve temsil işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yurtdışında çeşitli ülkelerde yaşayan vatandaşlarımıza hukuksal hizmet ve desteği yıllardır süren gelen güven içerisinde sunmaktadır. Yurtdışında yapılan boşanma işlemlerinin Türkiye'de geçerli olması için tanıma ve tenfiz davası açılması sonuçlandırılması, Yine yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın Türkiye'de emeklilik işlerin yürütülmesi davalarını sonuçlandırılması, Kira Alacakları,tahliye davalarının takibi, gayrimenkul alım satım sözleşmelerinin hazırlanması ve sonuçlandırılması hizmetleri sunmaktayız. Hukuksal platformlardaki ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üreten ve sunan büromuz, konusunda uzman bir ekip, teknolojik altyapısı ve geçmişteki deneyimlerini de ortaya koyarak yoğun olarak TÜRKİYE ANKARA ilinde faaliyetlerine devam etmektedir. Gerek bireysel gerekse kurumsal tüm müvekkillerimiz ile doğrudan yakınlık ve iletişimi ilke edinen hukuk büromuz müvekkillerinin haklarını sonuna kadar gözeten, hukuki ilişkilerin de ötesinde dostluğa dönüşen süreçleri yaşamaktadır. Hukuk Büromuz Ankara Adliyesi yakınında bulunan ofisinde hizmetine devam etmektedir, Konularında uzman avukatlar, bilgi işlem, idari personel olmak üzere yedi kişilik kadrosuyla hizmet kalitesini artırmaktadır. Hukuk büromuz, Alanlarında deneyimli Avukatlar, çeşitli ofis personeli ve İcra Takip memurlarından oluşan bir ekiple çalışmakta, ayrıca İstanbul ve İzmir'de bulunan irtibat ofislerinde yer alan Avukatlarıyla müvekkillerine güven şeffaf hizmet vermektedir.

Ankara Hukuk Bürosu | Türkiye Avukatları - Türkiye'de Avukat - Avukatlık

Günlük hayatta hemen herkesin bazı zamanlarda avukatlara ihtiyacı olmaktadır. Avukat konusunda yardım alabileceğiniz en iyi yerler hukuk bürolarıdır. İlk-Ay hukuk bürosu da size avukat temini yapan hukuk bürolarından bir tanesidir. Hukuk Bürosu Ankara olarak her türlü konuda size yardımcı olmaktayız. Bizimle doğrudan irtibata geçebilmeniz için Hukuk Bürosu Ankara Telefon numaramız +90 312 229 25 05 dir. Ayrıca bunun dışında Hukuk Bürosu Çankaya olarak da sizlere hizmet vermekteyiz. Diğer bölgelerde bulunan hukuk bürolarımız ise Sıhhiye Hukuk Bürosu ve Kızılay Hukuk Bürosudur. Bizimle irtibata geçmek isterseniz bu şubelerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Hukuk Bürosu olarak müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermeyi ve onların her türlü sorununu çözmeyi kendimize bir görev edindik. Sizde bizimle irtibata geçerek bizden yardım alabilirsiniz. Hukuk büromuz işinde iyi ve hedefi olan avukatlar ile çalışmayı her zaman bir amaç edinmiştir. Sizde kaliteli ve refah bir yerde çalışmak isterseniz Hukuk Bürosu Ankara İş İlanları sayfasından bize ulaşabilirsiniz. Sizde bizimle çalışmaktan zevk alacaksınız.

Bu haber toplam 296 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
İLETİŞİM: 0 312 229 25 05 CEP: 0 545 229 25 05 ADRES : Adres: Eti, Strazburg Cd. N:10/9, 06101 Çankaya/Ankara