Boşanma Kararının Tanınması

İlkay Hukuk Bürosu Makaleler
İlkay Hukuk Bürosu > Aile ve Boşanma Hukuku Davaları  > Boşanma Kararının Tanınması

Boşanma Kararının Tanınması

Boşanma Kararının Tanınması

Boşanma Kararının Tanınması konusu yurt dışında alınan boşanma kararının Türkiye de geçerli hale getirilmesi için açılan boşanmanın tanınması davalarıdır.

Avukat telefon numaraları

Kanunlar tarafından belirlenen hükümler çerçevesinde yargı önünde gerçek ya da tüzel kişilerin haklarını savunan, hukuki süreçlerde danışmanlık hizmetleri verme yetkisine sahip kişilere avukat denir.

Hukuk fakültesi diploması sahibi ve avukatlık stajını tamamlamış, 1136 Sayılı Avukatlık Kanunundan belirtilmiş diğer şartları sağlayan herkes avukatlık mesleğini icra edebilir.

Kaliteli hizmet ve hukuki süreçlerde doğru yönlendirme talep edenler gerek yakın çevresinden gerekse internet üzerinden avukat numaraları temin edebilir.

Avukat telefon numaraları aranmadan önce ilgili avukat ya da hukuk bürosu hakkında araştırma yapmakta fayda vardır. Aradığınız avukat sizin ihtiyacınız olan hukuk dalında hizmet veriyor mu, avukatın CV’si sizi tatmin ediyor mu, ulaşabilirseniz avukat yorumlarını okumanız sizin lehinize olacaktır.

Tüm bu endişelere kapılmadan hukuku süreçler konusundan profesyonel destek almak ve deneyimli avukat kadrosuyla yargı önünde en iyi şekilde temsil etmek için ihtiyacınız olan avukat telefon numaraları olarak 0312 995 02 02 veya 0545 229 2505 rakamlarını bir yere not edebilirsiniz.

0312 995 02 02 veya 0545 229 2505 avukat telefon numaraları aradığınızda 15 yıla yaklaşan tecrübesi ile deneyimli ve etkili çözümler üretebilen avukat kadrosuyla İlkay Hukuk Bürosu ile iletişime geçmiş olacaksınız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Avukata İlk Soruyu Siz Sormak İster Misiniz?

Avukata Soru Sor