Atla

Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi


Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi

Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi

Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi

Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi,

Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi - İhtarnamesi

    …. …. NOTERLİĞİ' NE  İHTARNAME  İHTAR EDEN                     :  TC KİMLİK NUMARASI             :  ADRES                                 :  VEKİLİ                                :   ADRES                                 :   İHTAR EDİLEN                 :  ADRESİ                                : KONU                                   : Arızalı sulama ..................................i zararın tazmini ve gerekli önlemlerin alınması hakkındadır.  AÇIKLAMALAR   : 1-) Müvekkilimiz, …. ........... komşudur. 2-) Bahçenizdeki ..................................alınamamıştır.  3-) 4721 Sayılı Türk Medeni Kanunu'nun 737. maddesind..........................vermek yasaktır. 4-) Açıklanan ................................................mahkeme masrafları ve vekalet ücretinin tarafınıza yükleneceğini ihtar ediyoruz. …/ …/ … İHTAR EDEN VEKİLİ        Av. SAYIN NOTER; Üç suretten ibaret olan işbu ihtarnamenin bir suretinin dairenizde saklanmasını,bir suretinin muhataba memur vasıtasıyla tebliğini ve muhataba tebliğ şerhini havi bir suretinin de tarafımıza verilmesini saygı ile ihtar eden vekili olarak talep ederiz……/…../….  İHTAR EDEN VEKİLİ     Av. Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi
SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
  • Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi - Yorum
    Tokatlıoğlu -
    25 Kasım 2016

    Komşuluk Hukukuna Aykırılığın Giderilmesi Sözleşme var nasıl bir yasal işlem başvurusunda bulunabilirim ikametim adana yalnız..

    Cevapla
Yorum Bırak