İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları

İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları
Hukuk ve Avukatlık Bürosu Ankara Barosu’ na kayıtlı olarak faaliyet gösteren avukat sayısı yaklaşık 15 bini aşmış durumda. Türkiye genelinde Barolara kayıtlı avukat sayısı ise 100 Bini aşmış durumda. Bu durum oluşan hukuki ihtiyaca göre şekilleniyor olsa da, her yıl verilen yeni mezunlarla birlikte bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bununla birlikte bir...
İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları Nelerdir? Ankara’da bulunan avukatlara ait cep numaraları bilgileri kurumsal hukuki yardım ve danışmanlık hizmeti veren deneyimli avukat bürolarına ait internet sitelerinden kolayca temin edilebilmektedir. Kurumsal ve geniş kapsamlı avukatlık ofisleri yalnızca başınız sıkıştığında değil her zaman ve her konuda size yardımcı olacak misyona sahip olmalıdır.

İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları

Ankara’da ceza hukuk ya da özel hukuk alanında ferdi veya kurumsal hizmet veren birçok avukat ve avukatlık bürosu bulunmaktadır. Avukat tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli konu muhakkak ki avukatların hangi branşta deneyimli ve uzman olunduğunun bilinmesidir. Farklı alanlarda uzman olan birçok avukattan oluşan kurumsal avukatlık ofisleri arzu ettiğiniz her konuda dava açılması veya hukuki yardımda bulunulması gibi birçok hizmetin tek elden ifa edilmesine imkan verecektir. Ankara İlkay Hukuk Bürosu Cep Numaraları Yalnızca dava açmak için değil bazen hukuki alanlarda danışmanlık hizmeti almak amacıyla da avukatlara ihtiyaç duyulmaktadır. İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları ile ilgili detaylı bilgi almak için kurumsal ofislerle çalışmak fayda vermektedir. Çünkü avukatlar bazen davalara girmekte ve kendileriyle sağlıklı iletişim kurulamamaktadır. Kurumsal avukatlık bürolarıyla çalışmak hem avukatınızla daha iyi iletişim kurmaya hem de davanızın durumunu daha iyi takip eden avukatlarla çalışmayı netice vermektedir. [caption id="attachment_9111" align="aligncenter" width="500"]İlkay Hukuk Bürosu İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları[/caption] Aile hukuku, Tazminat hukuku, Miras hukuku, Ankara boşanma avukatı, icra hukuku konularında avukat ve danışmanlık başta olmak üzere birçok farklı branştaki uzmanlık alanında etkili danışmanlık hizmeti veren İlkay Hukuk Bürosu, 2006’dan bu yana alanlarında deneyim sahibi avukatlarla danışmanlık başta olmak üzere hukuk birimleriyle hizmet vermektedir. 0312 995 02 02 numaralı sabit numaradan veya 0545 229 25 05 numaralı cep telefonundan İlkay Hukuk Bürosu’na ulaşarak davalar ve danışmanlık alanı başta olmak üzere detaylı bilgi alarak müracaat edebilirsiniz. İlkay Hukuk Bürosu Faaliyet Alanları Nelerdir? İlkay Hukuk Bürosu ihtiyacınız olan birçok hukuk branşına ait uzman avukat kadrosu ve teknik personeliyle dava ve uyuşmazlıklarınıza çözüm aramaktadır. Ankara’da en iyi icra avukatları İlkay Hukuk Bürosu çatısı altında hizmet vermekte ihtiyacınız olan hukuki konular deneyimli kadromuz arasındaki işbirliği ve ekip çalışmasıyla çözüme kavuşturulmaktadır. İlkay Hukuk Bürosu Arabuluculuk işlemleri de dahil olmak üzere;
  • Aile Hukuku,
  • İşçi Hukuku- İşçi Davaları,
  • Miras Hukuku- Miras Davaları,
  • İcra Hukuku,
  • Borçlar Hukuku,
  • Sigorta Hukuku,
  • Ticaret Hukuku,
  • İdare Hukuku,
  • Ceza Hukuku
Gibi pek çok alanda ihtiyaç duyduğunuz hukuki yardımları sizlere sunmaktadır. Dava ve uyuşmazlıklarınızın etkili ve hızlı bir şekilde sonuçlandırılması için bizlere ulaşarak deneyimlerimizden ve hukuk alanındaki hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları Ve Hakkımızda.

İlkay Hukuk Bürosu Hakkında

2006 yılında Avukat İlkay UYAR KABA tarafından Ankara'da kurulan İlkay Hukuk Bürosu birçok saygın kişi, devlet ve özel kurumlarına hukuki danışmalık, dava ve icra takip kollarında yardım ve hukuki hizmet vermekte, hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. Kira Hukuku Avukatı İlkay Hukuk Bürosu olarak tazminat hukuku, aile hukuku, iş hukuku , miras hukuku ve Tüketici hukuku alanlarında birçok davada tecrübe ve başarısı ile tanınmış, birçok kazanılan dava kararlarında farklı ve örnek içtihatlar oluşturmuş, genç, dinamik, araştırmacı, detaycı, çözümcü bir hukuk bürosudur. Hukuk Büromuzun iletişim sayfamızda büro adres, cep numaralarına, avukat iletişim telefon numaraları ile irtibata geçebilirsiniz.

İlkay Hukuk Bürosu - Arabuluculuk

Ülkemizde davaların azaltılması ve sonuçlanma sürelerinin kısaltılması adına uygulamaya geçirilen Arabuluculuk sistemi, yeni olmasına rağmen başarı ile uygulanmaktadır. Arabuluculuk sistemin başlaması ile bazı davalarda arabulucuya başvuru zorunluluk ve dava açma şartı olarak belirlenmiştir. İş hukuku alanında işçi alacakları ile işe iade talebinde iş mahkemesine dava açmadan Zorunlu Arabulucuya başvurması gerekli ve zorunlu olmuştur. Ticari Alacaklar ve uyuşmazlıklarda da geçerli ve zorunlu hale gelen Ticari Arabuluculuk başvurusu Ticaret Hayatında uzlaşma ve çözümcü bir uygulamayı getirmeyi amaçlanmıştır. Avukat İlkay Uyar Kaba Arabuluculuk Daire başkanlığı siciline kayıtlı olarak 2017 yılından beri Arabulucu olarak görev yapmaktadır.

İlkay Hukuk Bürosu - Danışmanlık

Avukatlık Ve Danışmanlık Hizmetlerinin sunulmasında profesyonel anlayışı benimseyen hukuk büromuz, belli hukuk alanlarına odaklanmış ve hukuk alanında departmanlara ayrılarak branşlaşmış avukat personeli ile hizmet sunmaktadır. Ankara Barosu’ na kayıtlı olarak faaliyet gösteren avukat sayısı yaklaşık 15 bini aşmış durumda. Türkiye genelinde Barolara kayıtlı avukat sayısı ise 100 Bini aşmış durumda. Bu durum oluşan hukuki ihtiyaca göre şekilleniyor olsa da, her yıl verilen yeni mezunlarla birlikte bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor. Bununla birlikte bir avukatın girdikleri davaların türlerine göre, belirli alanlara yönelmesi kurumsal hizmet sunmaya ihtiyaç duyulması anlamına da gelebilir.

Avukatlık Bürosu Ankara

Avukatlık Hizmeti Ve Kurumsallık?

Açılacak davanızın türüne göre farklı kanun ve usullere uyulması gereklidir. Bu alanlarda daha önce davalara bakmış ve olumlu sonuçlara ulaşmış avukatlar, ilgili davanın ilgili kanunları ile birlikte, hukuki prosedürü ve usulleri hakkında da deneyim ve bilgi sahibi olduğu anlamına gelir. Ceza ve Hukuk alanlarında açacağınız davanızın türüne göre davanın sonucu, daha hızlı sonuç elde edilmesi ve davayla birlikte korunacak ve kazanılacak haklar konusunda gerekli zamanlarda yapılacak hukuki müdahaleler, doğru bir yöntem izlenmesi ve tüm dava sürecinin doğru yönetilmesi gereklidir.

İlkay Hukuk Avukat Telefon Numaraları

Ankara ilinde faaliyet gösteren İlkay hukuk bürosu Ankara avukat cep numaraları olarak +90 545 2292505 +90 554 8318182 İlkay hukuk Ankara avukat telefon numaraları ise +90 312 2292505 +90 312 9950202

Bu haber toplam 726 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
İLETİŞİM: 0 312 229 25 05 CEP: 0 545 229 25 05 ADRES : Adres: Eti, Strazburg Cd. N:10/9, 06101 Çankaya/Ankara