İlkay Hukuk Bürosu Yayın

İlkay Hukuk Bürosu Yayın
İlkay Hukuk Bürosu Yayın Arşivi İlkay Hukuk bürosu olarak 2006 yılında beri taraf olduğumuz ve sonuçlanmış 3000 iş hukuku davaları içinden seçilerek örnek bilirkişi raporlarlı, Örnek yargıtay kararları ışığında hazırlanma aşamasında olan çalışmamız " İş hukuku kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, işe iade davası, hizmet tespit davası, iş kazası...
İlkay Hukuk Bürosu Yayın konusu, İlkay Hukuk Bürosu yayın arşivleri saklı tutulmaktadır. İlkay Hukuk Bürosu yayın arşivlerine sitemiz üzerinden ulaşabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu noktada İlkay Hukuk Bürosu, mahkeme ve davalarda hatasız ve titiz olarak çalışmayı sağlamaktadır. İlkay Hukuk bürosu olarak:
 • Aile Hukuku Konuları,
 • İş Hukuku ve İşçi davaları Konuları,
 • Miras Hukuku ve Miras Davaları,
 • İcra hukuku,
 • Borçlar hukuku,
 • Sigorta hukuku,
 • Ticaret hukuku,
 • İdare hukuku,
 • Arabuluculuk,
 • Tüketici hukuku,
 • Avukatlık hizmetleri
 • Ceza hukuku alanlarında profesyonel bir hizmet vermektedir.
İlkay Hukuk Bürosu, hukuk konularında farklı branşlarda uzmanlaşmış ekibi ile profesyonel olarak hizmet vermektedir. İlkay Hukuk Bürosu, departman ve avukatları bakımından da uzmanlarla çalışmakta ve uzun süredir hizmet vermektedir. Ankara’da en başarılı hukuk büroları arasında ön plana çıkan İlkay Hukuk Bürosu yayın arşivleri anlamında da oldukça zengindir. İlkay Uyar Kaba Kimdir? Ankara boşanma avukatı anlamında ilk akla gelen avukatlardan biri olan İlkay Uyar Kaba, İlkay Hukuk Bürosu kurucusudur. Özellikle 2013 senesinden beri dizayn edilen Hukuk Bürosu Yönetim programı aracılığı ile oluşturdukları akıllı program sayesinde müvekkillerinin de sürece olabildiğince dahil olmasını sağlamaktadır. Bu detayların dışında ise İlkay Uyar Kaba ve uzman ekibi ile çalışma müvekkillerimiz ile avukatlık işlemleri sebebiyle yaşanabilecek zararın ya da mağduriyetlerin oluşması durumunda bütün bu zararlar mesleki sigorta sayesinde karşılandığı için de profesyonel hizmet konusunda da ilerdedir. İlkay Hukuk Bürosu mesleki sorumluluk sigortasına sahip olması sayesinde profesyonellik çerçevesi içinde güvenle davalarınızda görev almaktadır. İlkay Hukuk Bürosu Çankaya Ankara İlkay hukuk bürosu Çankaya/Ankara kapsamında en çok talep gören avukat bürolarından biridir. İlkay Hukuk bürosu, Türkiye’nin her bölgesine hizmet veren bir hukuk bürosudur. Ankara’da yaşanan tüm hukuksal anlaşmazlıklar ve gerekçelerle İSO 9001 Belgesine sahiptir. Bunun yanı sıra 2006 senesinden beri İlkay Hukuk Bürosu uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Hukuk kapsamında birçok alanda hizmet veren İlkay Hukuk Bürosu, profesyonel çalışma mottosunun yanı sıra her zaman müvekkillerinin menfaatini ön planda tutmaktadır. İlkay Hukuk Bürosu Yayın, İlkay Hukuk bürosu olarak 2006 yılında beri taraf olduğumuz ve sonuçlanmış  3000 iş hukuku davaları içinden seçilerek örnek bilirkişi raporlarlı, Örnek yargıtay kararları ışığında hazırlanma aşamasında olan çalışmamız  " İş hukuku kıdem tazminatı, ihbar tazminatı, işe iade davası, hizmet tespit davası, iş kazası tazminat davalarında İşçi Alacakları Ve Örnek Bilirkişi Raporları" gibi konuları kapsayarak hazırlanmaktadır.

Ticaret Hukuku

Yapılan işlerin boyutu göz önüne alındığında en küçük hak kayıplarının bile bir işletme için ne kadar büyük sonuçlara yol açabileceği dikkate alındığında yapılan tüm ticari faaliyetlerle ilgili olarak düzenleme yapılması ihtiyacı doğmuştur. Bu nedenle ortaya çıkan ticaret hukuku alanı tüm ticari faaliyet süreçlerinde yaşanan sorunlara çözüm getirilmesinde etkili olmaktadır. Hukuk büromuz deneyimli avukatları sayesinde bu konularda da etkili çözümler getirebilmektedir.

İdare Hukuku

İdare ve vergi mahkemelerinin görevli olduğu konu alanlarını ilgilendiren sorunlara karşılık çalışmaların yapıldığı davalar idare hukuku başlığı altında değerlendirilmektedir. Özellikle karara itiraz noktasında sıklıkla ortaya çıkan ihtiyaçlar için İlk-Ay hukuk bürosu olarak hizmet veriyoruz.

Sigorta Hukuku

Kişilerin doğrudan kendilerinin güvence olarak öne sürebildiği niteliklerden biri olan sigorta işlemlerinde kişiler hukuki açıdan haklarını koruyabilmek için uyuşmazlıklar ortaya çıktığında dava açma yoluna gidebilmektedir. Sahip olunan sigortalarda yaşanan sorunlara ek olarak yapılması zorunlu sigortalara ilişkin her türlü soruna karşılık sözleşmelerden hareket edilerek tüm uyuşmazlıkların çözümünde İlk-Ay Hukuk Bürosu olarak görev alıyoruz.

Kira Hukuku | İlkay Hukuk Bürosu Yayın

Kira avukatları, 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu hükümleri esasında kiracı ile mülk sahipleri arasındaki hukuki ilişkileri düzenler ve tarafların haklarını savunur. Kira sözleşmelerinin hazırlanması, kiracı tahliye davası, kira tespit davaları, kirasını ödemeyen kiracılardan kira bedelini tahsiline ilişkin süreçler kira avukatı danışmanlığıyla alınabilecek hizmetler arasında sayılabilir. Kira hukukunda uygulamalar,  daha çok kiracıların haklarını korunması eğilimindedir. Geçmiş kira hukuk davaları ve Yargıtay kararları incelendiğinde,  kanunların yorumlanmasında kiracıların haklarının daha ön planda tutulduğu rahatça anlaşılabilir. Özellikle süreli veya belirsiz süreli kira sözleşmelerinde, konuttan ya da iş yerinden çıkma konusunda tercih kiracıya bırakılmıştır. Yani bir kiracı tüm yükümlülüklerini yerine getirdiği takdirde, özel durumlar haricinde 10 yıl boyunca ev sahibi tarafından konuttan tahliyesi istenemiyor. 10 yıl içerisinde tahliyenin istenebileceği özel durumlar, konutun yeniden imar, yenilenme ihtiyacı, mülk sahibinin konuta 'zorunlu' ihtiyacı gibi durumlardır ve mahkemelere ispatlanması gerekir.

Bu haber toplam 136 defa okunmuştur
Etiketler :
HABERE YORUM KAT
İLETİŞİM: 0 312 229 25 05 CEP: 0 545 229 25 05 ADRES : Adres: Eti, Strazburg Cd. N:10/9, 06101 Çankaya/Ankara