Atla

Avukatlık Ve Danışmanlık


Avukatlık Ve Danışmanlık

Avukatlık Ve Danışmanlık

Avukatlık Ve Danışmanlık

ŞİRKET HUKUKU AVUKATLIK VE DANIŞMANLIK

*Şirketler Hukuku Avukatlık Ve Danışmanlık Hizmetleri olarak;  Şirket Kuruluşu, Şirket birleşme ve devralmaları,  İflas ve İflasın ertelenmesi,  Yeniden Yapılandırma,  Nevi Değişikliği,  Tasfiye,  Halka arz,  Ticari Sözleşmeler olarak sayabiliriz.

*Danışmanlığını yaptığımız şirketler için  ofis içinde bağımsız fiziki altyapı ve mekan planlaması yapılmıştır. Ayrıca konusunda uzman ekipler oluşturularak yerinde çözüm aranmaktadır. Çalışanlar arasında iş bölümü ve uzmanlaşma sağlanmış olup, yüksek verimlilik, kaliteli iletişim, iç denetim ve müşteri duyarlılığı sağlanmıştır.

*Yine Danışmanlığını yaptığımız şirketlerin Bünyesinde mesai saatleri içinde avukat bulundurma, gerektiğinde diğer uzman avukatlar ile yerinde işbirliği ve çözüm sunmaktadır.

*Riskli Alacaklar konusunda icra Takibi danışmanlığı

*İş Hukuku İş Kazası ve Tazminat Davalarının Takibi ve danışmanlık

SİTE VE APARTMAN YÖNETİMİ - Avukatlık Ve Danışmanlık

*Büro Olarak Sitede veya Apartmanda yaşarken,  yaşamın doğurduğu anlaşmazlıklara hukuksal çözüm yolları sunmaktadır.

*Apartman Yönetici ve denetçinin seçilmesi, görev ve sorumlukları ve uyuşmazlıklarındaki danışmanlık*Apartman Karar defterleri ve diğer belgelerin tutulması kayıt aşaması*Demirbaş, genel giderler, en önemlisi Aylık aidatların toplanmasında yaşanan uyuşmazlıkların çözümü

*Kapıcının, işe alınması, Kapıcı sözleşmesinin hazırlanması. Kapıcının işe alınması çalıştırılması, izin, ücret alacağı ve kıdem ihbar tazminatı, işten çıkarılması konularındaki açılacak davaların takibi,*Site ve Apartman Yöneticiliği ile  Kat malikleri veya kiracıları ile ilgili olarak uygulamada meydana gelen sorunlar ve karşılıklı dava takibi, hizmetleri sunmaktadır.

AVM VE PLAZA YÖNETİMİ - Avukatlık Ve Danışmanlık

*Plaza Ve Avm Kira Sözleşmesi Hazırlanması

*Plaza Ve Avm Yönetimi Aidat Ve Ortak giderlerinin Alacak Takibinde bulunmak

*Plaza Ve Avm Çalıştırılan İşçilerin Sözleşmelerini Hazırlamak

*Plaza Ve Alışveriş Merkezlerinde çalışan İşçi kıdem ihbar, iş kazası davalarının takibini yapmak

*Plaza Ve Alışveriş Merkezlerinde meydana gelen kaza ve tazminat davalarının takibi

Alacak takibi danışmanlığı

BOŞANMA HUKUKU - Avukatlık Ve Danışmanlık

*Boşanma Davası Nasıl Açılır, Boşanma Davasında Mal rejimi nasıl yapılır, Tedbir Nafakası Nasıl bağlanılır, Boşanma Davasında Maddi ve Manevi Tazminat Davası, Velayetin Alınması, Boşanma Davasında Temyiz Nasıl yapılır, Anlaşmalı boşanma Nasıl Açılır, Anlaşmalı Boşanma Protokolü Nasıl Hazırlanır.

İŞ HUKUKU- Avukatlık Ve Danışmanlık

*İşçi Alacakları Tazminat Davası Nasıl Açılır, Kıdem Ve İhbar Tazminat Davası Nasıl Açılır, Kıdem Ve İhbar Tazminatı Hesaplama, İş Davası Temyiz Nasıl Yapılır, İş Sözleşmesini Haklı olarak nasıl fesih edilir. 15 Yıl 3600 nedeniyle kıdem tazminatı nasıl alınır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

BİZE YAZIN

Av. İlkay Uyar Kaba
Av. İlkay Uyar Kaba

2006 yılında Ankara merkezli kurulan hukuk bürosunun kurucu Avukatı'dır. Hukuk alanında Başarının bir ekip işi olduğuna inanarak, personellerini belli alanlarda uzmanlaşmasını sağlamak için departmanlar kurularak branşlaşmaları sağlanmıştır.Hukuk Büromuz Aile hukuku ve Tazminat hukuku konularında, uzun yıllara dayanan dava çeşitliliği nedeniyle kararlardan oluşan geniş arşive sahip olup, bir çok davada almış olduğu önemli kararlar örnek içtihatlar olarak yayınlanmıştır.Hukuk departmanları olan icra, tazminat, iş kazası, genel dava, tüketici bölümlerinde oluşan her biri kendi alanında tecrübe edinmiş avukat ve yardımcı personeller görev yapmaktadır. Kendine güvenmek başarmanın yarısıdır. Başarı ise karşınızda ki kişiye güven verir. Başarı ve güvenin olduğu yerde olursanız doğru yol almanız kolay olur. İ.K.

İLGİLİ KONULAR
YORUMLAR
  • Avukatlık Ve Danışmanlık - Yorum
    ISITAN ÖMEROĞLU -
    19 Kasım 2016

    Avukatlık Ve Danışmanlık Bu konuda dava dilekçesi nasıl yazılır nedeniler nasıl açıklanır.

    Cevapla
Yorum Bırak